Doğal Saç Bakım Kürleri Saçlarım güzel koksun istiyorumm

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

LobelyAAA

Alejandro Alejandrooo
Kayıtlı Üye
31 Mart 2009
164
0
38
mrb kızlar saçlarımın sürekli güzel kokular yaymasını istiyorum ben bu konuda bilgisi olan var mı? acaba, şampuanın yaydığı kokular geçici çünkü, geçen bir dizi izliyordum kış masalı sanırım kız saçına doğal bişey sürüyor güzel kokuyor o tip şeyler kullanan var mı acaba saçına diziden ibaret mi yoksa olaykaydirigubbakcemile2 herkes saçının miss gibi güzel kokmasını ister yanizemuszemus

Duştan sonra saçım nemliyken uclarına menekşe yağı sürüyorum
bi güzel yediyorum mis gibi kokuyo
hemde ucları dolanmıyor
menekşe yağının kokusu harikadır zaten

oow menekşe yağı sürekli kokuyosa alıyım valla teşekkürler cnm

birde ben şöyle bişey bişey duydum. saçını yıkadıktan sonra ıslakken biraz parfüm sık uçlarına diplerine fln ondan sonra kurut. o koku bir hafta çıkmaz diyolar. ben hep bunu yapıyorum. gayet güzel kokuyo. sende dene bakalım. bi arkadaşım da aynı böyle yapıyo. ama bir hafta kadar uzun sürmüyo dedi. en fazla 2 gün dedi. ama bir hafta kadar oluyo yani. parfümündende olabilir tabi . zemuszemus

yag kullanınca yada saçın açılması için şekil alması için banyodan sonra sürülen kokulu ürünler saçları hemen yaglandırmıyor mu?

Aman kızlar menekşe yağını çok az kullanmak lazım, hacı yağı gibi kokuyo :sinifsinif:

menekşe yağının kokusunu ben çok seviyorum bende mi bişi var yoksa kaydirigubbakcemile3

lavanta yağıda güzel kokuyor CADIARZU

evet saçlarmımız yağlanmaz umarım neyse aktar sormalı en ii si hem önereceği başka kokularda olabilirzemuszemus parfümde mantıklı

canlarım saçlarınız için ne yapın biliyomusunuz.

hoşunuza giden bir meyve çiçek esansı ve ya yağı alın. bir boş parfüm şişesine su doldurun. içine istediğiniz yağdan bir miktar koyun ne çok az nede çok fazla koyun. bir güzel çalkalayın. bir yere çıkacağınız zaman saçlarınıza fısfıslayıp elinizle saçlarınızı havalandırın. sonra missss gibi kokun :)

ben bunu normal parfüm olarak uyguluyorum kendime

sacımı guzel kokulu bir kremle yıkadıktan sonra topluyorum 2-3 saat sonra actıgımda super bi koku kalıyor artı parfumde sıkıyorum oda cok kalıcı

ben okula giderken saçım elektriklenmişti annemde saçımı düzeltti ondan hemen önce ellerine bebek kolonyası sıkmış saçlarımıda eliyle düzeltince saçlarım süper koktu arkadaşlar bile farketti millet saçımı koklamaya doyamadı çok komikti o günkaydirigubbakcemile3

ben sacımın nemını aldıktan sonra fırcama bolca parfum sıkıyorum ve saclarımı fırcalıyorum kokunun kalıcı oldugunu ve bıyere kendım gırmeden once kokumun gırdıgını soylerler lavanta yagı da hos kokuyo ama benım sacımı cabuk yağlandırıyo deneyın derım

bence alkollu olduğu için kolanya ve parfüm zararlı diye düşünüyorum. ama yağlar bence çok uygun

sırf bu yüzden devamlı şampuan değiştiriyorum ya:ecrin_bebek: şampuanım ayrı marka kremi ayrı marka arada saçımı boyadığımda,kutudan çıkan bakım kürünüde yapıyorum karmakarışık oluyo ama sonuç iyi oluyo yumuşk mis gibi tabi kalıcı ve istikrarlı birşey bulmak lazım ama ne??CADIARZU

kızlar banyodan sonra saçlarım nemliyken parfüm sıktım öyle kuruttum öyle güzel koktu ki
hastayım 2 gündür yıkamadım saçımı hala çok güzel kokuyo bayıldım ya böyle yapıcam bundan sonra hepp

hihoyyyt​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…