Saç Bakım Ürünleri Saçlarım elden gidiyor yardım lütfenn!!

kdr_tgb

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
15
3
38
slm kızlar 7 ay önce doğum yaptım saçlarım avuç avuç dökülğyor ne yapsam olmuoyr saçlarım dalgalı banyo sonrası çok kabarıyor birde kepek problemi var tabi şimdi saçlarımı ağırlaştırmadan nem kazandıracak kabarmasını önleyecek bir şampuan saç kremi arıyoeum bu arada head and sholders kullanıyorum lütfen yarsım esin bana

Eğer bütçen varsa davines nourushing şampuanı dene. Dökülmeler için de tahlil yaptır, folik asit, b12, demir bu değerler düşük olabilir.

slm kızlar 7 ay önce doğum yaptım saçlarım avuç avuç dökülğyor ne yapsam olmuoyr saçlarım dalgalı banyo sonrası çok kabarıyor birde kepek problemi var tabi şimdi saçlarımı ağırlaştırmadan nem kazandıracak kabarmasını önleyecek bir şampuan saç kremi arıyoeum bu arada head and sholders kullanıyorum lütfen yarsım esin bana
demir eksikliğinden yani doğumdan sonra fazla kansız kalmışsın o sebepden dökülür saç kan iğneleri yaptır ama önce dahiliyeye git kan sayımı yaptır

Canım öncelikle bir doktora görün doğumdan kaynaklı vitamin vs eksikliğin olabilir. Sabahları keçiboynuzu özü tüket bir tatlı kaşığı kan değerlerine iyi gelecektir. Düzenli ve dengeli beslenmeye dikkat etmelisin öncelikle. Daha sonrası kolay. Saç bakımları ile dökülme durur inşallah. Hiçbirşey yapamıyorsan şampuanına 3 yada 4 diş sarımsak rendele, bir kapak çam terebentin yağı ve bir tatlı kaşığı bal kat dökülmene iyi gelecektir.

X