Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Maya özellikle stresli dönemlerde saçların dökülmesini önleyip sağlıklı uzamasını sağlıyor. İçeriğindeki B5 vitamini, saç sağlığı için çok önemli olan keratin oluşumunu uyarıyor. Keratin, saçların dökülmesini önleyip daha hacimli ve gür görünmesini sağlıyor. 4 çorba kaşığı toz mayayı 1 bardak ılık suda eritin. Saç diplerine früksiyon yaparak yedirin. Birkaç dakika bekledikten sonra bol suyla durulayın sizin için bazı şeyler dah buldum arkadaşlar ama siz direk için daha kolay
canım harikasınnnn...hızır gibi yetiştin valla konu sahibi arkadaşım ben ve nicelerimizealkisalkisalkishihoyyyt

valla kızlar ben faydasını çok gördüğüm için size bu kadar güvenerek ısrar ediyorum sizde faydalanın istiyorum arkadaşlar

başla canım ben kaç aydır bıkmadan usanmadan içiyorum inan ki hatta eşimde diyorki sütü sağlığın için iç desem içmezsin güzellik olunca hergün içiyorsun bakıyorum diyo

merhaba benimde saçlarım hiç uazamıyorşuandaenseme kadar uzunlugu canım çok sıkılıyor buyüzden bende maya formülünü deniyecem inşallah uzar saçlarım bişey sormak istiyorum süt nasıl olcak ılıkmı soguk olsada farkerdrmi inşalah bendede etkili olur bu formül asahcakir09teşekkürler

Cilt
Mayanın cilde yararları antik çağlardan beri biliniyor. Antik Mısır?da kadınlar güzelleşmek için mayayı ciltlerine sürerlermiş. Ayrıca mayanın mikrop öldürücü özelliklerini keşfedip yara merhemi gibi kullanırlarmış. Yaraları dezenfekte etmek ve çabuk iyileşmesini sağlamak için yaranın üzerine maya sürerlermiş,.
Mayadaki vitamin ve mineraller cildin her türlü gereksinimi sağlayacak kadar zengin. Özellikle akne ve sivilceli ciltlere çok yararlı. Karaciğeri toksinlerden arındırıp, temizliyor ve ciltteki aşırı yağlanmayı önlüyor.

arkadaşlar buda cilde faydaları

inanın yarıyacak arkadaşlar saçlarınızdaki farkı görünce çok mutlu olacaksınız sadece bıkmadan hergün bi bardak için

benim 3. günüm mayalı süt içiyorum ,hatta şuan yanımdakaydirigubbakcemile2
hemen sonuç alacağmızı sanmam,biraz daha zaman gerekli

benim 3. günüm mayalı süt içiyorum ,hatta şuan yanımdakaydirigubbakcemile2
hemen sonuç alacağmızı sanmam,biraz daha zaman gerekli

cnm ben daha cesaret edip içmeye başlıyamadım tadı yüzünden, sonuçlarını burayada yaz farketmeye başladığında.

arkadaşım bende aynı dertten müzdariptim sana kesin yüzde yüzde tutacak bi yöntem vericem ilk önce bir adet kuru maya alıyorsun ve bunu hergün bir barfak süte karıştırıp içiyorsun inan benim saçlarım belime yaklaştı yanlız bıkmadan yapman lazım kesin çözüm umarım faydalı olabilirim sana

nekadar zamanda uzadı saçın? veya nekdar içmemiz gerekiyor?

bi arkadaşımız özel mesaj atmış umarım oda burdan okur benim saçım iki ayda 4 5 santim uzadı ki bunu eşim bile fark etti belkide daha fazla ha bide ben özel mesaj atamıyomuşum en az 50 mesajım olması gerekirmiş arkadaşlar ben saç için gerekli olan herşeyi yapmış yanlız saçını hiç uzatamamış biri olarak şu an çok mutluyum tek yapmanız gereken bıkmadan hergün bi bardak için 5 dk bile almaz zaten

bi arkadaşımız özel mesaj atmış umarım oda burdan okur benim saçım iki ayda 4 5 santim uzadı ki bunu eşim bile fark etti belkide daha fazla ha bide ben özel mesaj atamıyomuşum en az 50 mesajım olması gerekirmiş arkadaşlar ben saç için gerekli olan herşeyi yapmış yanlız saçını hiç uzatamamış biri olarak şu an çok mutluyum tek yapmanız gereken bıkmadan hergün bi bardak için 5 dk bile almaz zaten
evet canim ben atmistim saol cevap icin opuyorumnanaktan

ben deneyeyim dedim mideni bozar maya dediler bende geri durdum sen de öle bişey olmadımı sölermisin

X