Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

tamam canım başlayalım o zaman haftanın 3 4günü filan içeriz nasıl olur
bu arada miktarlar ne kadar oluyo

cnm bence uygun. bir tatli kasigi kuru mayayi izcik ilik suda erit ustune soguk sut dok karistir. huuuuuupppp afiyet olsun. :))) ben sabahlari icmeyi dusunuyorum. sinir sisteminide olumlu etkiliyomus. dinclik vrriyomus. eger tadi kotu gelirse icine nesquik falan katabilirsin

hımm iyiymiş yaa tamam canım sağol bende haftada 3 4defa içeyim bari
birbirimizi haberdar edelim gelişmelerden

ben mayayı 2 aydır içiyorum düzenli olarak cok memnun kaldım benim saçlarım cok ince telli hemen kırılır uçları ve cok az uzar yıllarıdır saçlarım hep omuz hizasındadır hep uzun saça heveslenmisimdir ama bitürlü uzamadım uçları çabuk kırıldığı için sağlıksız göründüğünden kestirirdim hep neyseki mayayı keşfettim cidden saçın uzamasını cok güzel etkiliyo daha saçımı boyuyalı 20 gün falan oldu 1,5cm uzamıs bile normalde ayda 1cm bile uzamazdı :) hergün maya içiyorum bide yağlarla bakım yapıyorum arasıra saç uçlarımdaki kırıklarda baya düzeldi hem bu mayanın cildede güzel etkileri varmıs tavsiye ederim cidden cok memnun kalcaksınız

destek için teşekkürler canım..
açıkçası daha önce mayayı saçıma kullandım ama ilk defa içicem inşallah yarar bize de..

hatta hemen içeyim hazır sütüm de hazırken
hadi bakalım bi bismillah diyelim..

kadercim sen hergün mü içiyodun
bende şimdi içtim geldim bakalım neler olacak

kadercim sen hergün mü içiyodun
bende şimdi içtim geldim bakalım neler olacak

evet ben hergün içiyorum zaten faydalı bisey olduğu için hergün tüketmeye çalışıyorum. bide mayalı süt çok tok tutuyo oyüzden öğün aralarında içiyorum :) umarım sizede faydası olur

kizlar ilk fotom universitedeyken 2011, ikinciside 2011 temmuz, ucuncusu 28 ekim 2012, son resim ise bugun. 3 gundur mayali sut iciyorum bakalim nasil bi degisim olcak :|cok pismanim saclarimi kestirdigim icin...

canım genede üzülme yüzünü tam bilmesem de bu modelde çok yakışmış hoş duruyo
hem iyide uzamış valla devam et ek olarak sinameki kürü filan da yapmanı öneririm..
ya bu arada şu mayalı sütten geçen 1kere içtim bidaha içmedim acaba kilo falan yapar mı:26:

cnm en ilk kaarar verdigmiz gunden beri iciyorum :) bende tokluk hissi bile yapti. sabah ac karnina iciyorum ben. bence birakma cidden insan kendisini iyide hissediyr. bende bu aralar kilo vermeye calisiyorum. istah acsa inan o riski alamazdim. ben bi ay boyunca sigir iligi kurunu uyguladim. o cok iseyarradi bence. bi aralar sinamekiyi yatim ma sigir iligi daha etkili. simdilik bi sure icten beslicem bide boyle deneyelim bakalim dimi :) u arada saclarimi begenmene cok sevindim. bence sende koymalisin saclarini bize motivasyon olur. eminim basaricaz. bizden bisi kacmaz

evet canım kesinlikle katılıyorum :)
ne biliim yaa tam da şu sıralar biraz havalar toplansın da spora başlıyım diye düşünürken
bi yandan da mayayı içip kilo almayım dedim
neyse bende sabahları denicem artık çok tşk ederim canım..
sığır iliğinden tırstım açıkçası ama ben hep sinamekiyle uzattım bide sarımsağı çok kullandım
hepsi yarıyo şimdilik aslında saçlarım uzun benim ama istediğim bi boy var ona ulaşmaya çalışıyorum
bi dönemde lavantaya başlayalım canım madem içten destekliyoz denemeye değer cildede iyi geliyomuş
benim saçlarım da böyle biraz bozuk tabi ama idare edicez artık

tatlım sacların masallah ıyı boyda ama tabıkı de senı anlıyorum. senın yolun benden daha kısa :2: ben saclarımı belıme kadar uzatmak ısterken gıttımkısacık kestırdım aklımı seweyım lavantayıda kısa bı sure yapmıstım. sımdı tr de dıılım yakında donucem burda bulmak zor oyle seylerı. aksamları ıcerız cnm yesıl cay gıbıı. ıyı yanı da oncesınde 2 saat yemek yememek . hem dıyet ıcınde ıyı olur dımı . ben sabahları bı ara balla tarcın cayı denıyodum bı aya yakın ıctım cıddı tokluk verıyodu.bıkacc ayda zerdecal cayı ıctım sabahları ac karnınaç oda cok etkılı. cnm ben burayı dıyet topıgıne cevırdım rsmen ben mayadan cok memnunum sımdıdlık. hatta esımede ıcırıyorum sabahları artık dırenc versın ddıye.bıde sacımı sıcak su ıle yıkamıyorum. sırkelı su ıle duruluyorum. cnm burdan at sampuannı almayı dusunuyorum bu hafta sonu. kullananlar cok memnun. ne olcak bızım bu halmız ya basımıza glenın sınırı yok cnm bıde bısıı sorcam sence 28 ekımden 8 subata ıyı uzamsmı saclarım

malesef ben mayalı sütü bırakıp lavanta çayına başladım
açıkçası çok umutluyum kızlar cildede yarıyomuş yağnı kullanmıştım etkiliydi ama
çayının daha fazla yararı olacağını düşünüyorum hem saçıma hem de cildime bakalım
yinede sizlerden güzel haberler almak isterim inş işinize yarar..

canım çoook tşk ederim..
valla yolum kısa gibi dursada çabalarım ööle çokki
neyse inşallah saçının uzamasını isteyen herkes çok çok çok iyi sonuçlar elde etsin
canım açıkçası senin saçların normal haline bırakmışsın sanıyorum ona rağmen güzel uzamış
inş mayalı süt işine yarar ama birde sinameki dene istersen memnun kalacağına eminim canım
sinamekiyle bu farkı 1 2ayda alabilirsin..

Tadı nasıl canım lavanta çayının :26::26:..iştah filan açıyor mu peki..

Tadı nasıl canım lavanta çayının :26::26:..iştah filan açıyor mu peki..

ben yapmıştım lavanta çayını hemde düzenli olarakyaptım ama öyle pek bi gözle görülür bisey elde edememistim niyeyse belki bana yaramamıstır bilmiyorum. sen dene ama ondada olumlu sonuç alan cok insan vardı ben mayalı süt diyorum kesinlikle cok güzel bisey kesinlikle faydalı hatta geçen gün fotograflarıma baktım 4 ayda 10cm kadar uzamıs ki normalde ayda 1cm uzar saçlarım ve cok ince telli oldugu için uzasa bile belli olmaz zaten 2 aydır içiyorum mayalı sütü bide keske önceden kaşfetseymisim bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…