Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Kızlar bende denicem bu yöntemi 1 bardak süte ne kadar maya koyucam bide sütün sıcak yada soğuk olması farkedermi?

yaaaa offf yaaa ben en son ayın13ünde onüçüncüyü yapmıştım ama sonra devam edemedim ve şimdi kendime çok kızıyorum devam etseydim 1. ayımı doldurmama çok az kalmıştı neyse ben kaldığım yerden devam edicem yani bugün 14.günüm...

Kızlar benim mideme dokunmaya başladı bu mayalı süt yaklaşık 10 gündür içiyorum sanırım.. ama sürekli midemde çok yemişşim gibi bi şişkinlik rahatsızlık var sizdede oluyormu?

merhaba kızlar şu anneanne formülünü hazırladım bugün güneşe koydum ki daha önce duydugum maya geldi aklıma okudum yazıdklarınızı sonra ben daha öncede denemek istemiştim ama midem rahatsız olduğu için cesaret edememiştim . aranızda mide problemi olup maya içen varmı ? mesela süt bana dokunuyor meyve suyuyla içsem sonuçta amaç maya yutmak demi :)

merhabalarrrrr....ya ben bu ara takmış durumdayım sitede nerde sac uzatmayla ilgili birsey görsem hemen dalıyorum...birkac sayfa okudum ve hemen basladım 1caybardagı soguk süte 1tatlı kaş.toz maya katıp içtim ama nasıl içtimi bana sorun...bayrama kadar cok az zaman kaldı ama birazda olsa uzarmı sizce...

kızlar ben içtim ama midem iki gün boyunca agrıdı benim gibi midesi problemli olanlar bence denemesin bu arada dün dax superpro denedim bugünde anneanne formülü var fotosunuda çektim saçlarımın bir ay sonra fotosunu çekip gösteririrm size uzayan saçlarımı :) su an boynumda saclarım :)

bende takviye olarak içiyorum yalnız ben soğuk içiyorum mayayı karıştırdığımda erimediğini görüyorum demekki ılık olarak yapmak lazım..bence tadı gzll deneyin derim..

arkadaslar ben maya ve sütü burda forumda okudum ve denedım.1 aya yakın ıctım hergun.tadına katlanıyordum.saçlarımdan ziyade ilk basta cıldımde cok faydasını gormustum ben.ıpek gıbı olmustu tenım.ama sonra bırden bıre gerdan bölgemi bir sivilce bastı anlatamam size.boynumdan göğsüme kadar dokunamıyordum bıle.ılk defa boyle bısey yasadım cunku normalde cıldım kurudur sıvılce problemım hıc olmadı hayatımda.sıvılcelerın uzerınede sureklı karbonat pudra ve lımon karısımı surdum kuruması ıcın.3-4 haftada anca gecmıslerdı kabus gıbıydı.doktora gıtmıstım hatta kortizon almam gerektıgını soyledı ama almadım.ne kadar kötü olduğunu siz düşünün.tekrar oyle olur dıye korkuyorum yoksa mayanın cok faydasını gordum.

evet hem anneanne formülünü hemde dax supergro denedım. anneanne formulu pek ıyı gelmedı bana sankı normalde cok badem yagı kullandım badem yagı ıle bıle yumusacık prıl pırıl olur ama anneanne formulu ıle olmadı bıkac defa daha denemeyı dusunuyorum hem ılkınde bısey olmamıstır belkı dıye hemde karısımım bosa gıtmeın dıye :) ve daxı kullandım ıste o yumusacık pırıl pırıl yaptı o yuzden haftada en az 3 defa daxa devam kızlar 15 kasımda farka bakıp sızı aydınlatıcam :)

merhaba yardim edrsen sevinirim saclarin kac ayda bu sekilde uzadi.bu arada su ekmek pohoca falan yaptigimiz toz mayalardan söz ediyorsun demi sen kac ayda faydasini gördün ve bunu sana kim önerdi yardim edersen sevinirim canim benim benim.benimde omzumu biraz geciyor simdi haziran temmuza kadar uzamali saclaim cok istiyorum.

Bende basliycam kizlar buna ama mayayi bende tereddutle karsiladim.bu hamur islerinde kullandigimiz toz maya diymi kabartma tozu paketindeki gibi.bir bardak sute bir tatli kasigiydi tarifde dimi??

exixizimm merhaba ,çok merak ediyorum dax'ı...iki üç yıl önce almıştım..bir kere kullandım yapış yapış olunca bıraktım hemde ilk kullanımda...saçımdan çıkaramamıştım..saçı uzatan ne varsa kullanmak istiyorum ...saçlarımla kafayı bozdum ,yıprık ,tüysük,cılız iğrenç bir saçım var ,aynalara küstüm resmen... (((((

kizlar mayali sutu kullanmaya dewam edenler ve sonuc alanlar nerede :) forumda bi cok sayfayi okudum herkes bi hevesle baslamis bazilari yarida kesmis. birbirimizi motive edip bu yola dewam edelim diyorum. kimler bu baslangici ister. duzenli olarak uzamalari ve degisimleri takip ederiz, ne dersiniz

valla mayayı cildim ve ellerim için kullanıyorum ve yumuşacık yapıyor
arada saçım için de uyguluyodum ama sık değil yinede etki ettiğine inanıyorum
mayanın etkisi gözardı edilemez bi program yapıp uyalım hep beraber kızlar
haftada 1e ne dersiniz

bence uygun :) bugun ilk bardagimi ictim tatlim. ilk olcumleri alip baslayalim. ne kadar cok olursak o kadar motive oluruz. cnm sen ne kadar zamandir iciyosunnn

bence uygun :) bugun ilk bardagimi ictim tatlim. ilk olcumleri alip baslayalim. ne kadar cok olursak o kadar motive oluruz. cnm sen ne kadar zamandir iciyosunnn

canım ben mayayı saç diplerime uyguluyodum henüz içemedim
aslında lavanta mı içsem diyede kararsızlık içindeyim :26:
maya biraz şişkinlik yapıyomuş

canım ben mayayı saç diplerime uyguluyodum henüz içemedim
aslında lavanta mı içsem diyede kararsızlık içindeyim :26:
maya biraz şişkinlik yapıyomuş

lavantayi ben de denedim tatlim ama cok buyuk bi etki goremedim. bide maya sanki daha pratik. bence mayayi icip lavantayi saca surmek mantikli olabilir. sonucta b vitqminlerini icten besin olarak almak en dogrusu. ben bi cok seyi denedim. ama suna karar verdimki cok ugrastirmamasi lazim beni :)))) simdilik mayali sut icecegim ve sirkeli su ile sacimi durulayacagim. mayanin siskinlik yapmasi meselesine gelince bugun oyle bisi olmadi bende:) daha yolun basi sonucta dimi :)))

tamam canım başlayalım o zaman haftanın 3 4günü filan içeriz nasıl olur
bu arada miktarlar ne kadar oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…