Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kızlarr birşey sorucam bende mayalı süt içmeye başladım ama tereddütte kaldım kuru maya dediğiniz böyle kabartma tozu gibi bir poşette 4lü ve minik minik toz halinde grimsi bişey nokta nokta böyle sizinde aldığınız kuru maya böylemi?

Mayalı süt kullananlar arasında şikayetçi olan, sağlık açısından olumsuz yönünü gören oldu mu?

Sinameki bemiks ampül tatlı bademyağı bu üçünü sür 4 saat beklet yıka sonuç burdan bi arkadaş yapmış fotosuda var bsüpeeeeeeer

paylaşmlar harikaaaaaaaaa

bnde bgn katıldm bnde çook merak ediyorum yha acaba saç dışında başka yerleride uzatıyor mu normalde saç dışında prb.mm yokk kaş yapiim derken göz çıkarmym:26:

kiloda aldrr mı aceb. Neyse ramazan sonrası başlarm zaten ramazan da yeteri kadr kilo alıorum:2:

süperr.......

zamanında ayda 3-4 cm uzama elde etmiştim.

tekrar başlıyorum

bıktım çünki yağlı karışımların saçımı yormasından.bi yandan yapıp bi yandan bozmasından ...

en iyisi mi yine maya içeyim.

Benim saçlarım zamanında çok hızlı uzamıştı maya içerek. Sonra bıraktım, şimdi bu başlığın güncellenmesi iyi olmuş. Çünkü bende ve başkalarında çok iyi sonuç vermişti o dönemde

Sonradan yaptığım bir araştırmaya göre vitamin eksikliği olup da saçı uzamayanlarda etkisini gösteriyormuş. Yabancı forumlarda da içenler varmış. Zaten vitamin kullananlarda ve çok düzgün beslenenlerde fazla bir etkisi olmamış

Günümüzde her şeye çok dikkat ederek yiyip içemiyoruz, bence deneyin. Kaybedecek birşey yok

benim vitamin eksikliğim yok normalde de ayda 2 cm uzar saçım ama ben içtiğim zamanlarda daha fazla uzamıştı

tavsiye ederim..

tekrar başladım ve inş.bi ay sonra etkisini göstermeye başlayacak..

kızlar bn bişey sorcam gastrit var bnde mayalı süt içtim midem ekşidi köpürdü resmen napabilrm kuru mayayla zeytinyagını saçına sürenler var öyle mi denesem acaba faydalı olurmu

kızlar bn bişey sorcam gastrit var bnde mayalı süt içtim midem ekşidi köpürdü resmen napabilrm kuru mayayla zeytinyagını saçına sürenler var öyle mi denesem acaba faydalı olurmu

Bu tarifi yapanlar vardı sanıyorum, umarım görüp yanıt yazarlar.

hiç bilemiyorum ama yaş mayayı sürüyolar diye biliyorum saç derisine bi araştır istersen cnmm

saçlarıma sık sık röfle yaptırdığım için saçlarım çok yıprandı hiç uzamıo. saçların uzaması için denemiş ve etkisi gerçekten olmuş doğal yöntemi olanlar varmı...

argan yağını dene ben kitoko argan oıl kullanıyorum inanılmaz güzel kokuyor vede saçlarım kısa sürede hem parlaklık kazandı hemde bakımlı görünüyo kuaförlerde çok pahalı aşağıdaki internet adresinden aldım daha uygun bilgin olsun
AFFINAGE Kitoko Oil Treatment - Karite ve Argan Yağı 95ml

eti cin bu başlıkta değilsin ama onlinesin belki yazdıklarımı görürsün saç konusunda neler yapmalıyım önleri baya azaldı artık ortadan ayıramıyorum açıklık oluştu

Ben de deneyeceğim mayalı sütü.Ama kuru maya şu büyük pakettekilerden mi? Yoksa küçük üçlü satılıyor onlardan mı? Yoksa ikisi de aynı ayamı. Biri instant diye geçiyor ama fark var mı yok mu bilemiyorum.

ben de bir dönem B-vitamini kullanmıştım . Çok iyi geldi. ama ilaç kullanmayı sevmiyorum. Bu aralar doğal birşeyler kullanım diyorum. Belki mayalı süt olabilir. Ayrıntılı olarak tariifi veriir misiniz :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…