Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

çok iyimiş kesinlikle bende denicem

her kullanımdamı katıyosun deıklerını yoksa katıp bikaç defamı kullanıosun?

kilo alma yapmaz dimi?

Son düzenleyen: Moderatör:
bende pakmaya alıorum hem ucuz hem büyük paket oh bol bol :)

bide uzasa yaa ne sabırsızım ben.uzun saçlıları görünce imreniorum iiyce

Merhaba,
bende dün başladım ama pakmaya bulamadım.Nereden alıyorsunuz.

kızlarrr demin koyduğum fotoğraftaa saçlarım tam olarak kurumamıştıı.. şu an tam kuruduu.. toplamıştımm saçımıı foto çekmeyi düşünmedimm tekrardann ama sizlerdenn böyle güzel sözler görüncee dayanamadımm bi daha çektimmm:)))

Çok güzel. Rengi de çok güzel. Maaşallah.

Son düzenleme:
kızlar benim saçım belimde ve allaha şükür çok da saglıklı 3 yıldır yaptgım formülle uzattım saçlarımı annem saolsun o söylemişti çok kolay vede basit bildgimiz pirincin suyu 1 bardak pirinci 1 bardak suda yıkıyosunuz süt gbi bi renk oluyo onu suyla seyrelterek saçınızı yıkadıktan sonra saç diplerine sürüyosunuz basit ama oldukça etkili kızlar denemenizi tavsiye ederim...

cnm anlamadım biraz daha ayrıntılı anlatsan

cnm anlamadım biraz daha ayrıntılı anlatsan

tabi canım anlatıyım benim saçım normalde çok geç uzar annemin anneannemdn ögrendgi formülle uzadı saçım hemde çok kolay ve basit yöntemle haftada iki kez olmak şartıyla düzenli bi şekilde yapılması gerekiyo 1 bardak pirinci 1 bardak suyla ıslatıyosun bigün bekliyosun pirinci süzdükten snra o süt renginde bişey oluyo saçını yıkadıktan sonra temiz saça o suyu yaklaşık 1 litre kadar suyra seyreltip durulama suyu yapıyosun daha sonra şampuanlama yada durulama olmuyo .. soruların varsa cvplayabilirim

neden bigün bekletioz ki ben demin pirinci ıslattım 2 dk içinde bembeyaz su çıktı ortaya bilsseydim dökmezdim ya.

bide cnm bu suyu temiz saça direk uyguluoz sonra durulama fln yapmıoz dimi

neden bigün bekletioz ki ben demin pirinci ıslattım 2 dk içinde bembeyaz su çıktı ortaya bilsseydim dökmezdim ya.

bide cnm bu suyu temiz saça direk uyguluoz sonra durulama fln yapmıoz dimi

pirinç özünü veriyo cnm bi günde o yüzden bekletiyoruz . durulama kesinlikle olmuyo bu suyla duruluyosun saçını

çoooook saol canım gerçekten ben bi faydasını görmeye başlarsam resimleri teker teker eklerim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…