Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

nursallcim Allah kolaylik versin canim asahcakirin dedigi gibi is ve ev kadinligi zor ama biraz zaman gecsin alisirsin bende il baslarda cok zorlanmistim cok kücük evlendim lise iki den ayrilip evlenmistim iki tane cocuk ne günlermis ya ama zaman gectikce bi düzen tutturuyo insan

evet canım ta lise ikide enişte seni bulunca bırakmak istemmeiş anlaşılan iki çocuk maşallah ama genç anne olmak bence bi yönden iyi çünkü çocuğunla aranda yaş farkı olmuyor pek genç bi anne oluyorssun sanırım ben o şansımı kaybettim

sende genc bi bayansin canim calismalara ara verme bence kaydirigubbakcemile3 hayirlisiyla olur insallah en yakin zamanda

slm kızlar bakıyorum tam gaz mayalanıyonuz :)) yaz bitti teker teker net başına :)bende epeydir takip etmemiştim aklıma geldi bakayım dedim kadro tamam sayılır :) nasıl aranız mayayla hatırlarsınız belki benim midem hassas olduğu için denemeye çekindim..geçenlerde de yanma nedeniyle doktora çıktım zatenn ilaçla şurup aldım özetle hala mayadan uzağım...

hatırlamazmıyız canım seni hoşgeldin tekrar evet ben kendi adıma devaö ediyorum ha unuttuğum zmanlarda oluyor bazen ama işte iş güç derken ama bu haftada 2 günü geçmiyor ama senin rahatsızlığın var bu arada geçmiş olsun içimezsin haklısın neyse senin içinde bişey buluruz inşallah kendine iyi bak canım:lepi:

ßu tarifi Suna Dumankaya vermi$ti ama o haftada 1 gün 1 bardak süte 1 kasik maya karistirip icin diyordu.. Yani haftada 1 gün diyordu! Hergün icince acaba ne gibi bir yan etkileri olabilirki icten bilemeyip hissedemeyecegimiz, tarifi verirken özellikle haftada 1 gün dedi!

bu arada tekrar hatirladim sayende o formülü cok tesekkür ediyorum tarif icin opuyorumnanaktan

iyiyim fındık senin iletiyi görünce gözlerim parlıyo valla sen neler yapıyosun sen anlat nasıl evlilik kib canımcımmmmm

ayy ne anlatıyım walla evlilik şimdilik çok güzel yaa. buraya bi düğün fotomu koyardım ama ben nasıl yapılır bilmiyorum.eşimde yok şuan, yarın eşimle yaparız inş. bende seninle eskisi gibi muhabbet etmeyi çokk özledim yaa senin evliik nasıl gidiyor? kayınvalide felan. bu arada sınavada 1 ay kadar bir süren kaldı, nasıl gidiyor hazırlıklar canımmm benim bayanssulusmile

herşey aynı cancanım kayınvaldemle mesafeliyim çok gelip gitmiyorum evlilik iyi gidiyor ben eskidim artık haberler sende 3 sene oldu evleneli nasıl geçti inan anlamıyor insan o yüzden bu günleirn tadını çıkarın canımcım hiç bi şeyi kafana takma ben herşeyi taktım insan yıpranıyor 1 sene önceki halini arıyorsun inan allahım mutluluğunuzu daim etsin güzel arkadaşım benim sınava inan hiç başlayamadım çalşmya ama yakında başlarım ümidim kırıldı 80 alıp atanamamıştım çokta kötü bi puan değildi her başvuru sonu yerleştirilemediniz yazısını görmekten gına geldi inan ki allah hepimizin yardımcısı olsun fotoları sabırsızlıkla bekliyorum kçibak çok öptümmmmmmmmmmolumunekankayizsmile

yaa asıl çalışman gereken zamanda koyuverme nolur.. 1 ay kadar bir süre sıkacaksın ama inan çalışmak, iş sahibi olmak çok güzel bişey.. biliyorum adamın bütün hevesini kırıyorlar 80 de çokk iyi bir puanmış ama bu ülke böyle işte inat edip daha iyisini yap bence.. güzel haberlerini bekliyorum canım haa bu arada tamam söz yarın birkaç foto koyuyorum inşş.opuyorumnanaktan

hhaklısın cancanım çok haklısın çalışmalıyım yarın başlıyim ben yavaştan çalışmaya bu ülkede haklının yanında olmazlarki hiçbi zaman aslında çok istiyorum iyi bi ite devlet işinde çalışmayı ama olmayıncada hevesim kırılıyodu ama söz yarın başlıyorum fotolarını koy gerçekten çok merak ediyorum canım benim kendine iyi bak öptümm

merhaba arkadaslar ben uzun zmandır bu siteyi takip edıyorum sacımın uzamasını istiyorum fakat mayalı süt içtim az önce ama mide sorunum var tadi berbat içmayi düşünmüyorum ben saçıma zeytin yaği ve badem yagının iyi geldiğini düşünüyorum...kullanmanızı tavsiye edıyorum

sağolasın cnm evt midem problemli..strese karşı çok dayanıksızım vestresli bir işteyim.geçen hfta akşama kadar ağrıdan bittim..kaç kere h şimdi ha birazdan bayılıcam dedim..midem düzeldi iş bitmedi o gün ( bene arayacam bişylr..sinamei yapıyodumbi aralar ama üşeniyorum yap yıka biraz koyverdim işte..işlr de yoğun ya aslında hni kahvaltılık gevrekler olur ya sütl karıştırılıp içilir onlrın içine atsam nası lu ki ?? ben geceleri kilo almak için yiyorum bazen...aaz az kattsam mı ki?? :26:

bikerede dediğin gibi dene bakalım canım ya ama evde izinli olduğun gibi yap rahatsız etmezse hergün yaparsın canım bazı arkadaşlar tam yağlı sütte dokunmuyor demişler onunlada deneyebilirsin inşallah rahatsız etmez haberdar edersin canım

hmmmfena fikir değil yağlı süt bi aradenerim umarım haber vercem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…