Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Nektarcımm bende selectıve protekin mavi suyunu aldımm. çok memnunumm. kırıklara karşı iyi geldiğinii fönün ısısına karşıı saçları koruduğunuu ve yumuşattığını duyunca hemen aldımm.. haftada 1 gün fön çektiriyorumm.. en azından fönün zararını azaltırr.. ama işte en iyi üründe olsa yine de saçlarda kırıklar oluşuyo cnmm.. o yüzden kestirmek şart..

haklısın canım
her kırıklarımı aldırdığımda, heh tamam şimdi sağlıklı bir şekilde uzatmaya başlıyorum..kırıklarım da gitti diye bir ohh çekiyorum..
tam uzuyo biras, kırıklar yine meydanda..e uzattığın kadarını kuaför kesiyo.. hep aynı olay.. o yüzden kıştan beridir aldırmıyorum kırıklarımı ((
kuaförlere de gıcığım, mümkün olduğunca azıcık kes diyorsun, bi bakmışsın gitmiş 8-10 cm .. her kuaför yapıyor bunu alsanaalsanasmile
saçımda kat olduğu için de kuaföre gitmek şart, düz olsa anneme aldırtırdım boshayallersmile
bu halde şuan saçlarımın uçları
........................

Son düzenleme:
ay canim benim ya cok iyisin, inan göndermis kadar oldu bunu demen bile.
esim suan Türkiye de ona diycem gelirken o getirsin canim benimm opuyorumnanaktan
bakalim bide onu deniycem ins o keser dökülmemi

her yerde satılıyor canım, kolay bir şekilde bulur
umarım iyi sonuç alırsın sende opuyorumnanaktan

Nektarcımm fotoğraftann çok belli olmuyooo kırıklarınn.. var ama az belli oluyoo cnmm:)) Kuaförünee iyice söylee 1 kere deil 10 defa söylee istediğin kadar alsınn kırıklarınıı... ben meselaa en son gittiğimde 5 cm dedim 5 cm aldı cnmm.. şimdide 1 cm aldırıcamm.. ben söylerkenn üstüne basa basaa söylüyorummm.. bi fazla alsınnn varyaaa saçınıı başınıı yolarımm ordaa o kuaförünnnnnklava:

smileydeki tiple giriyim kuaföre, klava: cazgır felan görüniyim azıcık kaydirigubbakcemile3
gülümseyerek felan yaklaşınca, iyi niyetli olunca yüz buluyo bunlar :umursamaz:
Umarım bir kere olsun iyi sonuçla ayrılırım kuaförden

kesinlikklee yumuşak görünmee al saçlarını gösterr şu kadar kesilsin de.. daha fazla kesmeyin dee. ben hesapladımm falan dee şu kadar kısım şu kadar cm ediyoo. valla gider ölçerim evde daha fazla kestiysenizz kötü olur falan deeklava:kaydirigubbakcemile3

ARKADAŞLAR KUAFÖRLERE GİDİP HEM SAÇINIZDAN HEM PARANIZDAN OLMAYIN ARKADAŞLAR!!!!!!

BENİM Bİ ÖNERİM VAR KENDİM DE HEP ÖYLE YAPIORUM

YA KENDİNİZ YA DA ANNENİZ KATLARI AYIRIN..

SONRA BİRER TUTAM ALIN DOLAYIN ELİNİZLE O TUTAMI..GÜSEL KESEN Bİ MAKASLA UCUNDAN 1 SANTİM KESİN.TUTAMDAN SIŞARIYA FIRTAN KIRIK SAÇLARI DA ALIN NAZİK Bİ ŞEKİLDE.HANİ DOLAYINCA ÇIKAR YAA ARADAN FIRTAR HAH İŞTE ONLARI DA TEMİZLEYİN Bİ GÜSEL

HER TUTAMA AYNI İŞLEMİ YAPIN...OHHHHH MİSSSS

NE UĞRAŞIYOSNZ CANLAR KUAFÖR DEDİYLE.
KENDİNİZ YAPIN YA DA ANNENİZE TARİF EDİN O YAPSIN MİS GİBİ OLUO SAÇLAR HEM KIRIĞI GİDİO HEM NE KADAR KESMEK İSTİOSAN SEN KENDİN İÇİNE SİNEREK KESİOSN ÇOK DA GÜZEL Bİ YÖNTEM.BUNUN ÜZERİNE TANIMAM

TUTAMLARI ALIN KENDİ ETRAFINDA DOLAYIN EN UCUNU KESİN 1-2 CM

ÇIIKANLARI DA TEMİZLEYİN OHHH SÜPERRR..

DENEYİN KIZLAR BUNU BOŞA SİNİR HARBİ YAŞAMAYIN

SAÇIMI ERKEK SAÇI GİBİ YAPMIŞTI DA Bİ KUAFÖR !!!!!klava:

ONDAN SONRA ARAŞTIRDIM BU YÖNTEMİ BULDUM SENELERDİR DE GİTMİORUM KIRIK MIRIK ALDIRMAYAA

she__
kendim yapmaya cesaret edebilirsem yapıcam bunu
en azından en alttaki, en uzun kata
katlarımı bozmam inşş
teşekkürler canımm :1hug:

yarım kalıp yerine 1/4 veya 1/5 kadarını koyucam, onunda etkisi olur diye düşünüyorum hiç yoktan iyidir ne dersiniz?

naz canim benim ayda 1.5 cm de bile kalsa cok güzel.. yilda 12 cm uzayan saclarin 18 cm uzayacak demektir bu.. yani ayda ½ cm ektradan uzamasi bile cok güzel bence..
icelim güzelleselimmm :içelim:

aliye canm sen burdasın fikrini alabilir miyim bi?
hiç içmemekten iyidir dimi

canim benim yardimci olmayi cok isterdim ama o kadarisi etki edermi hic bilmiyorum, o kadar miktarda hic denemedim cünki.. kendim ne kullandigimi, ne kadar kullandigimi ve ne kadar saclarimi uzattigini burda paylasmayacagima söz verdim kendime..
kötü yönlendirme oluyormus..
istersen bi dene, kayibin olmaz.. etkisi olmazsa cogaltirsin canim.

Son düzenleme:

o kötü yönlendirme olur diyenlere bakma sen canm, senin yardımcı olmak istediğini bilioruz burda hepimiz. inşallah işe yarar çnkü gerçekten içemedim, benim byle şeylerden midemin bulanmamasına rağmen, off bilmiyorum ne yapsam

bak canim simdi sana icmeyi daha kolaylastiran püf noktalari vercem..
bardagin 1/4 kadar sütü isit ama kaynatma sakin! buhari cikmaya baslayinca hemen al atesin üzerinden.. (sicak süt mayanin etkisini azaltiyormus)
atesin üzerinden aldigin sütü bardagina koydugun mayanin uzerine ilave et.. ve hemen erit, eriyince buzdolabindan cikardigin soguk sütle doldur bardagin tamamini.. soguk süt hem mayanin tadini hem kokusunu bastiriyor.. ne kadar sicak olursa süt o kadarda icilmez hale geliyor.. nefesini tut bi elinlede burnunu tika.. bi kafana kaldirista hepsini birden indir, dura dura icme.. mayali sütün bitincede burnunu tikamaya devam et bir iki yudum su ic ki mayanin tadi agzinda kalmasin.. bu tiksinmemen icin cok faydali..
ha bide canim dün yorumuyun birinde okumustum, az sütle icmekten bahsediyordun.. s¨¨utü ne kadar az koyarsan tadi da o kadar agir olur.. ben de diyetteyim ama light sütle hazirliyorum (0.1 gr yag icerenlerden) onun hic bi zarari olmuyor diyete, hatta kilo bile verdim mayali süte basladiktan sonra. yani yagsiz süt kilo yapmiyor, rahatlikla 1 bardak süt tükete bilirsin.. zaten diyette bile var günlük bir bardak yagsiz süt..
umarim isine yarar benim yöntemim canim a.s.

çok sağol canım yaa bu gece tekrar deneyeceğim bu şekilde..
o saatte 100 mlden fazla içmek istemedim o yüzden, yoksa bende içiyorum light süt.
ama kahvaltılarımı k flakesle yaptığım için süt fazla kaçmasın diye düşündüm.
ayrıca light sütün yağ yakma özelliğide varmış..
bir bardak derken ne boyda bir bardak canm? normal minik su bardaklarımı

naz canim benim ayda 1.5 cm de bile kalsa cok güzel.. yilda 12 cm uzayan saclarin 18 cm uzayacak demektir bu.. yani ayda ½ cm ektradan uzamasi bile cok güzel bence..
icelim güzelleselimmm :içelim:

tabiiki cnm haklısınn.. maya sayesinde düzenlii süt de içmeye başladımmm annem inanamaıyoo bana yaaakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…