Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kiz hic gulecegim yoktu vallaaa :roflol::roflol: Allah'ta seni güldürsün canim benim..
ins geri gelecekler canim.. benimde icimden geliyor geri gelecekleri ama kisalacak, dökülenler bi yandan da geri gelirken bide bakmisim suanki saclarim yok sadece yeni gelenler var ve kisalmis.. o korkutuyor beni
ay kiz bizde mi erkek gibi tepemizi kazitsak, onlar gibide en sexi kadin kel kadin desek.. :roflol::roflol::roflol:

Sende eşine dekiii bende erkeklerde uzun saça bayılıyorummm dee.. uzat saçını beline kadar de benceee

:roflol::roflol::roflol: ay bayiliyorum senin su laflarina yaaaa :roflol::roflol: koptum vallahiii :roflol:
iyi fikir valla bende oyle diyim ona, o da sac kompleksine girsin karim uzun sac seviyormus uzamam lazim diyeee delikafadulden:roflol::roflol:

Bizim sınıfta bi çocukk var saçlarııı belindee bide bi dalgası varr sanki maşa yapılmışşşkaydirigubbakcemile3 Allahım yarabbimm yaaa erkekleriin şu beline kadar saç uzatmarınaaa deli oluyorumm yaaa... tamam zevk meselesii amaa ben hiç bi erkeğe yakıştıramıyorumm ne olursa olsunn... hanii çok uzatmak istiyolarsaa kıvanç tatlıtığun saçlarıı kadarr olmalıı benceee... onu bile sevmem amaaa uzatan o kadar uzatmalııı... bazı erkeklerde bi saç varrr 3 kadınınn saçlarınıı birleştirsenn o kadar uzun parlakk ve sağlıklı görünmezzzkaydirigubbakcemile3

Düşünsenee sen uzun saçı seviyorumm erkeklerde deyincee kocann biir gün eve bi geliomuşşş elinde 20 tane yağğ bademm yağıı yılan yağıı hint yağıı bilmem ne yağı die gidiyoo işteeekaydirigubbakcemile3 bunun yanındadaa bi koli de maya almışşşş... senden habersizz kadınlar kulübünee bi bayan ismii ve resmiylee üye oluyookaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 elindee cetvelll evde geziniiiyoo sonuçlarıda burda yazıoookaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
koptum yaaaaaa :roflol::roflol::roflol: sen cok yasa emiiiiiiii :roflol:
aynen.. hergun kafasina yag sürmeler, mayali süt felan filan.. ay ne gülerdim öyle birsey yapsa :roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:
rapunzel fikriye yapardi herhalde.. cünki ismi fikri.. kaydirigubbakcemile3

şimdiii sennn hemm kocanıı elinde yağlarr maya ve cetvelde görüosunnn.. bidee kadınlar kulübünee senden gizli üye oluyoo yaaa.. kıllanma die adınıı bayan adı olarakk deiştirirdii... amaaa rapunzelll fikriiii çok komikk olurdu amaa yaaaakaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hemde nasil komik olurdu yhaa :roflol:
RaPunZeL FikRi üzerinde de bi tane petek dincözün uzun sacli fotusundan avatar yapiyormus kendine.. :roflol::roflol:

tavugu kikirdaklariyla tuketmek saclari cok hizli uzatirmis diye duymustum...ne kadar dogru bilemem ama bir cok kisiden duydugum birsey :)

hanımlar burda barcelona saç bakım yağı diye bişey duymuştum..bi türlü bulamıyorum...anadolu yakasında oturuyorum..bildiğiniz bi yer varmı bulabileceğim...

nergis bilmiyorum canım. istanbulda olan bi arkadaş cevap yazacaktır. maya iç sende gel aramıza :içelim:

tavugu kikirdaklariyla tuketmek saclari cok hizli uzatirmis diye duymustum...ne kadar dogru bilemem ama bir cok kisiden duydugum birsey :)

çok ilginçç gerçektennnnn...ama benim bi arkadaş var bırak tavuğu kıkırdağıyla yemeği utanmasaaa kemiklerini de yiyecekkk o derece seviyo tavuk yemeğiikaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 saçları uzuyomu bilmiyorummm amaa uzun zamandır görmediğim biriii

aliye senide karıştırmışım demekki araya... delikafadulden kıslarr düğünüme kadar beni böyle idare edin yaa. sonra eski halime dönerim inşş. nişanlımada dua edin yaaa Allah sabır versin ona inanın günlerdir delirttim resmen yaa daha evlenmeden nefret edecek bendenn :1no2:

ben de kikirdaklarini yerim hep, cok severim ufakligimdan beri hep yerdim ama sac uzatma konusunda faydasi oldugu dogru degil. tavugun kikirdagi sac uzatacak olsaydi herhalde en uzun sacli ben olurdum bu topikde kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…