Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

buarada hayırlı olsun canım çok mutlu olursunuz inş.:Saruboceq:
darısı başımaboshayallersmile

ayyy nursallcigim hic gülecegim yoktu kizzz, ben de icmiyorum :)) sigara icen arkadaslarimiz nazzz ve silent diye birisiydi galiba..
dügün yaklastikca koca karilar gibi karistirmissin iyicee :roflol::roflol::roflol::roflol:

sagol canim benim.
evt benim bebis o saat de yatmis oluyor naz da gelince kaynatiyoruz baya bi.. kaydirigubbakcemile3

saol cnmmm:1hug: inşallah hepimiziinn saçlarıı bu kadar uzarr... o ilk resmimdeki saç boyumuu tekrar kazanmak için neler vermezdimm...ayda 2 cm uzamasına razıyımm.. çünküüü benim saçlarımmm 1 cm den fazla hiç uzamıyorrr.. aynen benim gibii hesapp yapıosun sendeekaydirigubbakcemile3 bende ayda şu kadar uzasa şu kadar aydaaa tam istediğimm boyy olur die düşünüp duruyorumm hepppkaydirigubbakcemile3

sizde çok tatlısınız cnmm... :1hug: bu forumdakii herkesss o kadar sıcakkiii birbirimizi hiç gömememize rağmenn sankii kırk yıldırr tanıyoo gibiyizzz... 1 gün bile giremeyincee insann özlüyooo burayııı:asigim: bu da herkesinn içtenliğinden samimiyetinden kaynaklanıyooo...aliyeyle gecelerii muhabbet çokk zevkliii gerçektennnopuyorumnanaktan keşke sizlerdee olsanızz geceleriii hep beraber kaynatsakkk:1hug: hocama gerçektenn öyle bişey deseydimm aliyenin dediği gibi uzamayan saçlarımı da o yolardııı heheheheekaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bende onunkini yolardım amaa zaten saçlarııı ensesindee at kuyruğuu yapıoookaydirigubbakcemile3

bırakıcamm inşallahh ama daha varr:))) gerçekten çok zararlııı ahhh ahhhh şu anki aklım olsaydı hiç sigaraya bulaşırmıydımm... sınavımm olduğu için şu an da bırakamıyorumm.. çünküü aklım fikrimm sigara da kalırrr kendimi biliyorumm.. ders çalışamam konsantre olamam ve acayipp sinirliii oluyorumm maaleseff(( en iyisi kafamınn rahat olduğu bi zaman da bırakmak bunun içinde sınavın geçmesinii bekliycemma.s

yaaa ben evlenmeden delirecem galiba yaaa geçen kuzenimle konuşuyouz telde bana saçmalama rekorunu kırdın dediii laelaelaelaelae evet normaldede çok aklı başında bi kız olduğunu söyleyemem ama iyice deirdin dedi :1shok: düğün sana yaramamış dediii ya kıslar bakın burdada saçmaladımmm asahcakir yetiş yaa ben deliyorum yine yardımına ihtiyacım varr. bunada bi çözüm bul hadiii delikafadulden aliyecim sana demedim ben sıgara içenler naz ve loading dedim ama loading canım içmiyormuşş.

Son düzenleme:

evet yaa bende hep şu kadar uzasa şu tarihte uzamış olur felan die kendimi oyalıyorum öyleekaydirigubbakcemile3

ama gün gelicek uzamış olcak ya sen ona bak:1hug:

Aliyecikk sen doktora gittin mi bugünn??

canim benim bunu unutmayipta sorman cok hosuma gitti..
hayir canim bugun gidemedim, sabah doktoruma tel actim sac sorunumu anlattim.. ne dese begenirsin ? " cok yogunuz bugun bakamam, carsamba günü gel " cok sinirlerim bozuldu, durumun ne kadar vahim oldugunu anlattim. bugun sadece acil hastalari aliyoruz, carsamba günündne önce mümkün degil dedi.. neyse onada tamam dedim, carsamba günü 13:30 da zamanim var doktorda. burasi güzelim Türkiyem gibi degil, hersey planli randevulu..
doktor bide telde sunu anlatti iyice korktummmm eyvahedigeldismile
yeni dogum yapmissin, dogum yapanlarin yarisi senin sorunu yasiyor 6 ay icerisinde. ve SACLARINI HEPTEN KAYBEDIYORLAR dediiiii akannehirakannehirakannehir
ilk sordugumda su oldu, "ne yani ben kel mi kalcam" erkek tipi kel kalmazsin ama saclariyin hepsi gider kisacik kalir kestirmis gibi ama dökülenler geri gelecek.. dedi. bu sorunu yasayan tek kaidns en degilsin, dogum sonrasi, senin durumunda cok vakalarimiz oluyor dedi
bakalim carsamba kanimi alacak birsey eksik mi yada bir hastalik mi var diye.. yoksa hic birseyim eve gidip dökülmesini bekleyeceksin, yapacak birsey yok dedi senağlama
yapabilecegim tek sey B-kompleks vitaminleri vermekti onlarida zaten kullaniyormussun ve kullandigin halde de dökülüyorsa yapacak birsey yok, o zaman dogum sonrasi bir dökülme dedi. carsambayi iple cekiyorum..

cnmmm aslında bunu bende duymuştumm.. doğum sonrasındaaa kadınlarda bu oluyooo... ama dökülen saçlarr doktorun dediği gibii yeniden çıkıyooo... canını sıkma diyicemm amaa eminimki sıkıcaksınnn... Ama en azından şöyle düşün bu sorunu yaşayan sadece sen değilsinnn.. ve sen kafaya ne kadar çok takarsan emin ol o dökülme daha da fazlalaşırr.. sen vitaminlerini almaya devam ett... ve kafana takmamaya çalışşş...en azındann o dökülme daha az olsunnn...

benimde ictigimi yazmissin kaydirigubbakcemile3 neyse sorun degil ya karisiklik olabilir normaldir :roflol:

sagol cnaim benim.
evt haklisin, ne kadar kafama takarsam o kadar cok döküldügü görüyorum..
ben dogum sonrasi olarak degilde emzirme döneminde kadinlarin saci dökülür diye biliyordum.. ama ben emzirmiyorum da..
cok üzülüyorum elimde degil, esim cok seviyor uzun saci. hep baska kadinlarda görüyor uzun saci, cok kiskaniyorum ve cnaimi slklyor bu durum.. senağlama
simdi döküldükce kendi kendine kisalacak yine uzamayacaklar ve ben iyice sac kompleksine gircem, esim baskalarinda görecek uzun saci hep diyeee senağlamasenağlama

erkeklere göre en büyük şansımızz dökülen saçlarımızz tekrar çıkıyolarr.. erkekler de özelliklede orta yaşlardaa saç kaybı fazlalaşıoo... sonradaa hepsii en karizmatik erkekk kel erkeklerdir die kendilerini avutuyolarrkaydirigubbakcemile3 cnmmmmmm benimmmmm seniinn saçlarınnn eminn olkii tekrarr eskisi gibi olacakkkk içinn rahatt olsunnnnn

Sende eşine dekiii bende erkeklerde uzun saça bayılıyorummm dee.. uzat saçını beline kadar de benceee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…