Saç Bakım Ürünleri Saclar grlestirmek iin... :)

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
517
1
38
kızlar konu tekrarıysa özür simdiden ama bugün ögrendigim biseyi sizle hemen paylasmak istedim.. konu tekrarıysa kusura bakmayınyerimseniben

arkadasım gecen sene sacları cok cılızlastıgı için defne sabunu kullanmıs.. hemen atladım ögrendim tabi ne yapmıs nasıl yapmıs d,yesengözlerimebaksanab defne sabunuyla banyoda saclarını iice köpürtmüs sac diplerine yedire yedire ve 2-3 kez tekrarlı daha sonra sabun kalıntıları sactan atmak için sac diplerine cok götürmeden sampuanlamıs öylesine ve 3 ayda saclarının mütiş gürlestigini anlattı bende hemen yapıcam bunu bilginize...sengözlerimebaksanab

teşekkürler canım paylaştığın için:1hug:
acaba kullandığı defmne sabunun markası ne? Hepsi doğal olmayabilir bende otacının defne sabunu war ama saçıma sürmeye cesaret edemiyoruma.s.

Aaaa bu super bı haber ALLAHım ıns ıse yarıodur saçlarımn gur olmasını ıstıorum eskı bı boy upuzun saçlarımı gerı ıstıorum

benimde saçlarım ince telli ve çok çabuk kırılıyor.Defne sabunun(zeytinyağlı defnesabunu)saça iyi gelidğini biliyordum ama benim saçlarımı çok sert yaptığından kullanmıyordum.ama arkadasım dfn marka sampuan ve maskeyi kullandığını söyledi ve kırıklarının da azaldığını söyledi.sampuanını almadım.ben antakyalım ewde dolu defne sabunu var sabunla saçımı yıkıyorum çok güzel köpürüyor ama sert ve mat yapıyor saçımı.sadece dfn nin saç maskesini aldım her seferinde sabundan sonra onu sürüyorum hem yumuşaklık veriyor hemde bakım yapıyor.2,5-3 aydır kullanıyorum çok memnunum.gercekten güçlendi sanki saçlarım.çok uzun yazdım biliyorum ama arkadaslar her defne sabunu almayın belli markalar var onlar gercekten defne ve zeytinyağı içeriyor.Piyasada olup antakyada üretildiğini bildiğim markaları yazıyorum(fabrikaları antakyada dışarıya satıyorlar).bunlar %100 orjinal
1-habipoglu-dfn(aynı fabrika iki isimde geciyor)habipoglu diye aratırsanız web siteside var nerelere sattıklarını arayıp öğrenebilirisniz
2-gardef(bununda web sitesi var)
Benim kesin olarak doğal olarak bildiklerim bunlar....daha duyrasam orada üretilip dışarıda satılanları buraya yazarım.umarımyararlı olur sizin için

ben antalyadan bakıcam sabunlara umarım bende dogal olanını bulabilirim.. umarım işe yarar...hatayda cok yapılıyo bu sabunlar belki yararı olur..

dafne hatay da mı yasıyorsun?
dediğim gibi gardef ya da habipoglu'nun sitesine bakarsanız tel yazıyor bulunduğunuz yerde nerede satıldığını sorarsanız size yardımcı olurlar

sacları yumusatmak içinde sonrasında krem yada kremli sampuan kullanmayı düsünüyorum yada sonrasında bakım kremi

ark benim saclarım çok dökülüyordu ve zayıftı
aktardan çamterebendin yağını aldım 100 ml sanpuana 50 daml akoyup
hep bu sanpuanla yıkıyorum yaklaşık 6 ay oldu
saclarım çok iyi maş..gür ve dökülmüyor şükür
hımm birde ayda bir badem yapı ve yumurta sarısı bakımı yaptım oda iyi
mutlaka deneyin byeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…