Saçlar + Değişim (Resimli)

..GkSu..

Türk Esirlik Kabul Etmez!
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
2.637
11
Kızlar saçlarımda bir değişiklik yapmak istiyorum .. yardımcı olur musnz ?
saçlarımı kestirmek istiyorum fakat ya sonra üzülürsem diye kestiremiyorum :KK43:(

bana yakışıcak bi model arıyorummm :KK43:
saçlarımın resmini paylaştım ona göre bir yorum yaparsanız çok mutlu olucam canlar

şimdiden teşekkür ederimm .. :1closedeyes:

Uploaded with ImageShack.us

Deniz Yıldızında Gözde die bir kız var onun saç kesimi çok hoş ve bu yıl baya moda istersen bir düşün o modeli derim...

yeni model konusunda bısey dıyemeyecegım ama eger kestırırsende kestırdıgın saclarını al postış yaptır canım kısa sactan sıkılırsan veya üzülürsen onları yıne kullanırsın olmazmı?

yeni model konusunda bısey dıyemeyecegım ama eger kestırırsende kestırdıgın saclarını al postış yaptır canım kısa sactan sıkılırsan veya üzülürsen onları yıne kullanırsın olmazmı?

evet canım bunu hiç düşünmemiştim ..
kestirmek ya da kestirmemek çok arada kaldım
kestirirsem çok kısa bişy istemiyorum zaten CADIARZU

ama önerin için çok tşekkür ederim hayatm buyrunnnnnnnnn

Yok canım bu model değil TV'ye dün bakarken gömüştüm, yeni kestirmiş sanırım. Ama bahsettiğim modelle ilgili başka bir resim var bende onu koyim.

cnım böyle uzunken birden kısa kestirirsem ne kadar kötü olrum biliyo msn :KK43:(

Tatlım benim saçlarımın da seninkinden aşşa kalır bir yanı yoktu, belima kadar geliyordu. Ben de Victori'nın saç modelinden kestirdim.Uğraşmak zor uzun saçla özellikle yaz mevsimi. Bu saç modeli çok kısa değil istediğin zaman toplayabilirsin de benimkisi uzayınca bu modelden kestireceğim. Ama son karar senin tabi, ne de olsa saçalar senin saçların ama bu yıl da kısa saçlar çok revaçta...

bence kerkül kestir veya saçlarına arkadan üçgen şekli verdir boyunu kısaltmadan yada her ikisinide yaptırabilirsin

Saçlarını Kestirme Bence Gayet Güzeller..

Rengini Değiştirebilirsin Karamel Mesela Çok İyi Gider hihoyyyt

bence aşkı memnu daki peykerin saç modelinden yap derim cok hoşuma gidiyor rengi de modeli de ..
maalsef resim ekleyemiyorum kızlar msj saymdan dolayıı :KK43:

Tatlım benim saçlarımın da seninkinden aşşa kalır bir yanı yoktu, belima kadar geliyordu. Ben de Victori'nın saç modelinden kestirdim.Uğraşmak zor uzun saçla özellikle yaz mevsimi. Bu saç modeli çok kısa değil istediğin zaman toplayabilirsin de benimkisi uzayınca bu modelden kestireceğim. Ama son karar senin tabi, ne de olsa saçalar senin saçların ama bu yıl da kısa saçlar çok revaçta...

evet tatlım gerçekten yaz aylarında bezdiriyor uzun saç
fakat ben kimi görsem bu tarz bi saçı var artık sıradan oldu herkeste aynı saç ve aynı model

fikrin için ayrıca teşekkür ediyorum canımcım düşünücemm :hulya:

bence kerkül kestir veya saçlarına arkadan üçgen şekli

verdir boyunu kısaltmadan yada her ikisinide yaptırabilirsin

perçem kestirdm yeni zemuszemus ama o üçgen modelini sevmiyorum nedense ..

saçımın yanları çok kısa kalıyor öne aldığımda saçım sanki kısaymış gibi duruyor senağlama

Saçlarını Kestirme Bence Gayet Güzeller..

Rengini Değiştirebilirsin Karamel Mesela Çok İyi Gider hihoyyyt

saçımın rengini değiştirmek istemiyorum daha doğrusu boyatmak istemiyorum canımm

doğallık her zaman iyidir diye düşünüyorum ileride belki boyatırım

acaba kestirmesem mi CADIARZU

bence aşkı memnu daki peykerin saç modelinden yap derim cok hoşuma gidiyor rengi de modeli de ..
maalsef resim ekleyemiyorum kızlar msj saymdan dolayıı :KK43:

peyker benm de çok hoşuma gidiyor ..
ama o saç modelini yapamicam ki :KK43:( perçem kestrdm fisfisfis

ama gerçekten hoş bir saçı var hem kısa da değil saçı evet ya olabilir :1closedeyes:

yorumlarınızdan dolayı çok tşekkür ediyorum hepinize kızlarr sağolun ..

perma yaptır hem kısalır,hem değişiklik olur, iri dalga yerimseniben
Ben çok istiyorum ama güvenilir kuaför bulamıyorum :nazar: Saçlarımda aynen upuzun hiç acimicam ama sağlığındanda edememm saçlarımı..

perma yaptır hem kısalır,hem değişiklik olur, iri dalga yerimseniben
Ben çok istiyorum ama güvenilir kuaför bulamıyorum :nazar: Saçlarımda aynen upuzun hiç acimicam ama sağlığındanda edememm saçlarımı..

ya hoşuma gitmezse beğenmezsem :KK43:(
kolay kolay bişeyi beğenen bi insan değilim huyumu bildiğim için
cesaret edemiyrumm sositososito

göksu,o saçları kesersen yolarım seni:nazar::mymeka:

kız Allah iyiliğini versin emi kaydirigubbakcemile3
vurma baaa zırlarım şuracıkta :gitme:

cancooo kestirmim mi ki CADIARZU

saclarin cok harika bende kestirme derdim ama benim de sacim kucuklugumden beri uzun ve artik kestirmek istedigim icin seni cok iyi anliyrm, saclarim gzl ama dedigin gibi degisiklik istiyr insan.. DEniz kizi modeli yakisir bence.. hem cok bakim istiyr.. yazda geliyr bence kestir en azindan gogus ustune kdr.. Sen gzl bir kizsin her sac yakisir ama fazla kisa da kestirme derim..

aynen senin saçlatın gibiydi saçlarım ,hiç kısa kestirmemiştim ,ama hiç acımadım ,kısa kestirdim omuzlarımdan daha yukarıda ,iananılmaz farklı hissettim kendimi ve inanılmaz yakıştı ,bi çırpıda kurtuldum o uzun saölardan ,o kadar rahatım ki anlatamam ,yıka ve çık oldu resmen ,hiç şekillendirmeye ihtiyaç duymuyorum ,hatta uzadı bile 2 ayda ,bence kestir ,güzel bir model bul ,kısalt gitsin ,farklılık oluyo ,insan kendini farklı hissediyo ..

X