Şampuan ve Saç Kremleri Saciniz uzasin, yapilansin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglik olsun!

lastbeauty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2013
26
0
Herkese Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten urunu buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorumdum. ve neyse ki artik Turkiye de de var.Mane`n Tail...
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! paranizi ve emeginizi bosa harcamayin artik

bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi.

Son düzenleme:
Merhaba, benimde aynen bahsettigin gibi ince telli dalgali, yavaş uzayan, cabuk kirilan saclarim var. Son yillarda dökülme cok artti ve sac derimde doktorun dediğine gore dusuk derceli egzama oluştu. Kiz kardeşim yurt disind ayasiyor, kerastese nin bakım ürünleri ile saçlarını cok güzel toparlamış. Bende aynısını yapmayı düşünüyorum. Ancak günlük kullanım için şampuan ve saç kremi ne almalı bilmiyorum. Bahsettigin şampuanı nerede bulabiliriz? izmirde oturuyoum. Ve etkili olurmu? saç kremi tavsiyen var Mı?

Ben su an fransanin amazon sitesinde bu sampuani buldum. Fiyati inanilmaz ucuz 3.65 euro.
Kullananlarin yorumlarina baktim, hepsi olumlu.
Bilemedim valla bu kadar ucuz fiyatli urunlere pek guvenmem ben. :26:

Hakikaten ucuzmuş, çoğu kozmetik bakım yurt dışında bizim ülkemizden daha ucuz olduğu için resmen yüksek fiyatlara alıştık:)

X