Saç Bakım Ürünleri Saçın Tüm Ihtiyaçları için Tek Maske !!!

• Konu Sahibi elif_a_k_
entelenin kanser yapıcı etkisi var saç uzucak diye kullanıolar ama halbuki bakımlı saç zaten çabuk uzar yağ bakımı temiz saça uygulandığında gözenekler açık oldugu için uzamayı hızlandırır,risk almaya değmez entele için.yasakkelime

• Konu Sahibi elif_a_k_
bende entele kullanmayı düşünmüyorum..ayrıca kimi karışımlar birine yararken diğerine hiç yaramıyor..ben bikaç gündür yağ karışımları aldım hem şampuanıma karıştırıyorum hemde ufak bitmiş parfüm kutuma doldurup saçıma fıs fıs yapıp iice yediriyorum..bi faydası olduğunu şimdilik anlamadım ama inş yarar ya başka çare yok çünkü..ama düngece saçıma karışı sürerken baktımki hala saçlarım kopuyor..yani daha güçlenmemiş..ütüden ötürü baya kopmalar vardı bende..ne zmn iileşcek benim bu saçım ya

• Konu Sahibi elif_a_k_
kıslar defrizeden bahsetmişsiniz ben 6 ayda bir yaptırıyorum fkat benim saçlarım aşırı derecede kıvırcık o yüzden son çare olarak yaptırmak zorunda kaldım..ama saçları tan düz yapmıyor saçlar dalgalı oluyor..o asi kıvırcıklık gidiyor yani..düzleştirme işlemi farklı aslında onu yaptırcaktım fakat dümdüz saçı sevmiyorum o yüzde yaptırmak istemedim..
ya kızlar bu terasa dediğiniz saç krenini nerden bulabilirim..

• Konu Sahibi elif_a_k_
tresan'ın şampuanı saç bakım kremleri var..alışveriş yerlerinde bulabilirsin bence..ondan kullanmadığım için bakmadım hiç nerde satılır die..ama bulunur ya öle çok dipte kalan bi marka değil..illa tresan almanada gerek yok..mecitefendi yada yeni gardef diye defne yağlı bi şampuan çıkmış onada iyi diyorlar..sonuçta bitkisel olanları denemektir bence amaç..ama ya kızlar benim saçta düzelme falan yok kopankopuyo wala..bi kere kopmaya başladı..ütüye dayanamıyor artık saçlarım ya kahretsn! :'((((

• Konu Sahibi elif_a_k_
kızlar bitkisel karişimin markası; Uzman
aktarlardan alabilirsiniz
geçen sene 13 ytl idi
haftasonu 7ye aldım
ucuzlamış ama süper bişi
şampuanınızın içine katip kullanın
hepsini değil tabi :roflol:
şişe biraz büyük
bi kısmı ile masaj yapin :icecream:

• Konu Sahibi elif_a_k_

En çok istediğim şey hayranlıkla baktığım uzun saçlara sahip olmaktı dax işimi gördü uzatıyo saçı güzel oldu şimdi uzadı baya şampuanımada çamterebentin koydum ohh valla sevdim şimdi saçımı tavsiye ederm

• Konu Sahibi elif_a_k_
cnm dünyanın bakımınıda yapsan ütü yaptıkça saçlarının kopmasını engelleyemessn
ütüyü biraz azaltmaya çalış
bnde çok yapıodum baktım bu gidişle kel kalıcam kestim yapmayı köpükle falan bi şekil vermeye çalışıorum

• Konu Sahibi elif_a_k_

canım ütüden kastın normal ütüleme işlemi mi yoksa saç düzleştirici mi kullanıyosn? ben de sürekli saç düzleştirici kullanıyorm da acaba aynen ütü gibi bi etki mi yapıyo saça, ne dersiniz kıslaaar :sm_confused::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi elif_a_k_

mükemmel bi bakım....
tavsiye ederim.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…