Saç Bakım Ürünleri Saçın Tüm Ihtiyaçları için Tek Maske !!!

E

elif_a_k_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif_a_k_
arkadaşlar ben saçlarımı ütülüyorum haftada 2-3 kez saçlarımı yıkayıp kuruttuktan sonra ve o sıcaklıkla doğal olarak saçlarımda kopmalar kırılmalar oluyor ama ütülemedende hoş durmuyor..illaki ek bişiler yapmam gerek ki güsel dursun..saça az zarar veren bi düzleştirici alıcam belki bu azcık sorunumu çözer..ben şunu sorcaktım sitede de fazlasıyla maskeler var saç için ama ben tek bi maske içinde saçı hem uzatan hem besleyen hemde kopmasını önleyen yani anlıycağınız tam donanımlı bi maske arıyorum..enteleyle hazırlanan maskelere ek bişiyler ekleyerek sizce nasıl bi maske hazırlamalı? yani tek maskede saçın tüm ihtiyaçları ya da en azından fazlası karşılansın istiyorum :KK43: fikri olan var mı ??? fisfisfis

• Konu Sahibi elif_a_k_
canım evde yapma maske bende merakla beklıyorum ama sana sukadarını soylıyım bende hergun duzlestırıyorum elıdorun yıpranmıs saclar ıcın bakım maskesı var onu ben cok begendım yanı ılk yaptıgımda arkadaslarım bıle farkettı guzel bı urun

• Konu Sahibi elif_a_k_
o hızlı uzama sağlamazki cnm ama denicem..bu saç kopmaları beni delirtecek..en kısa zmnda ütülemeyi bırakmam lazım..inş ii bi sonuca varırız..başka fikri olan yok mu ya ? saça ençok fayda sağlayan yağları filan kullansak ?benneyaptımki

• Konu Sahibi elif_a_k_
haftada 2-3 kere ütü mü :1shok:
arkadaşım napıyosun sen ya delirdin mi :mymeka:
saçların mahvolmuştur yasakkelime
haftada 1 defadan fazla düzleştiricimi kullanmamaya özen gösteriyorum
ütüye nazaran çook daha az zarar verdiği halde fisfisfis
aktardan alabileceğin bir karışım mevcut
adını hatirlamıyorum şimdi akşam bakar yarın yazarım
içinde envai çeşit yağ karişimi var
ve kesinlikle tavsiye ederim
ısırganotlu bi şampuan al ve adini vereceğim bitkisel karişimi içine doküp kullan
2 ayda kendine gelir saçın :icecream:

• Konu Sahibi elif_a_k_
Bence de haftada 3 kere saçlarını yıpratacağına gidip difrüze yaptır kurtul. Madem çok seviosun düz saçı, 6ay dümdüz saçların olur işte :KK66:

• Konu Sahibi elif_a_k_
canım bu arrada bende teresan dıye bı markanın ısırgan otlu şampuanını kullanıyorum sac kremıde elseve ayrıca bu mskeyı uyguluyorum ama su tarıfı beklıcem bende alıp yapıyımm bakımı sevıyorum yahuu

• Konu Sahibi elif_a_k_
mecitefendinin saç bakım ürünleri varmış..onlardanmı alsam acaba..ben mecitefendinin karaüzümlü kremini yüzüme uyguluyordum güseldi yani fena değildi..ama okuyorumda herkes çok memnun saç kremlerinden esanslarından.. :uhm: bir de ısırgan otlu şampuanı deniycem içinede bişiler atmak lazım..maske yapamadığımızdada işimizi görsün azbuçuk sırnaşık şey buarada haftada 2-3 kez ütü yapmam gerekiyo çünkü her yıkadığımda yine eski haline dönüyo..ütülemedende hoş durmuyorki ya..ben muhakkak hazırlıcam güsel bi maske şuan araştırma aşamasındayım...ama içinde muhakkak entele buluncakki uzasın uzamadan olmassss...

• Konu Sahibi elif_a_k_
gurbaa prensessss tşkler bu arada cnm..tavsiye edeceğin şeyi karıştırıp kullancam..bekliom cevabını...........

miss tevditze difriz çok zararlımış ben onu sormuştum..gerçi ütüde çok zarar veriyo ama napiym ya...

• Konu Sahibi elif_a_k_
İlker Yavrutürk die ünlü bi kuaför var, orda bitkisel olarak yapılıyor saç düzleştirme işlemi, sanırım birkaç ay gidiyordu yanlış hatırlamıorsam. İstersen bi web sitesine bak, bitkisel olduğu için saçı yıpratmıyormuş öle çok... Tabii ben de onların yalancısıyım :s

elif a k bende ööle bişi yapmak istiorum ama yapamıorum yurtta kalıorum çünkü:KK43:ama yapacak olsam maskemin içine bir yumaurta sarısı bir bıldırcın yumurtası biras sirke biras zeytinyağı 1 kaşık ekmek mayası(tos şeklinde olan)bepanten evigen bemiks ampuller 1 şişe yılan yağı koyardım onu saçımda en as 5-6 saat bekletirdim ayrıca ısırgan otu öslü şampuan kullan tresan yada moos şampuan olabilir saçlarını durularkende pirinç suyu kullan canım.. ben artık bu annattıklarımı yas tatilinde yapacam:KK43:

slm, kizalr ben de bayadfir arastiriyorzm sac uzatmak icin formulleri ama birturlu almnyada olmuyo zor yaqni, kuaforeler dahi burda BITKISELDEN HABERI YOK : SASIRDIM BAZI ISIMLERIDE CEVIRI YAPMAK ZOR OLUYO: BANADA BI FORMUL BULSANIZ COK SEVINIRIM SACLARIM KISACIK KALDI MALESEF;size dua edrim valla..:)))))

ha bu arada yokmu almanyada arkadas araayan cok yanlizim ya:KK43:(( cocuklarim var evliyim ama isde arkadas baska demi??? bu konularda da ayrica ilgim ve merakim cok .. eger benim gibi varsa buyurun tanisalim, bekliyorum hanimlar..yas.31 dortmunt da kaliyorum ..,

kendim kullandığım 3 tane bakım ürünüm var ve saçlarımı gerçekten seviyorum 3 ay önce orealle açılmasına rağmen şuanda toparlandı,biopon bakım maskesi,mecitefendi saç bakım yağı ve yıkandktan sonra ıslak saça sürülen gliss durulanmayan spreyi..3 ünden de çok memnunum..ama haftada 2-3 kere ütü çok fazla değil mii,fönden daha cok zarar veriyo ütü direk temas halinde,araya tülbent gibi bişeyler koyuyosun dimi:çok üzgünüm:

arkadaşlar çok güsl şeylr yazmışsınız tşk ederim...miss tevditze difrz yapmak istemiyorum ya daha fazla yıpratmak istemiyorum daha doğrusu :1no2: ..ama önerin için saol cnm.. tinyminy tülbent filanda koymuyorumki wala..yıprana yıprana bi hal oldu saçlarım..ama artık hiç ütülemicem inş :) ... sukeyna eğer çok acele uzamasını istiyosan sitede entele otu hakkındaki yorumları oku..o maskeyi dene 1ayda ortalama 4-5cm uzatıyormuş saçı..aktarlara sorabilirsin.. longhair çok güsel şeyler önermişin hakkaten bunları karıştırsak başka bişeye gerek kalmaz galiba a.s ama çok zahmetli ya senin gibi bende ancak yazın yapabilirim bunu...
bu arada arkadaşlr,
ben şampuanın içine karıştırmak için bi yağ karışımı aldım..isminide veriym belki kullanananız vardır.ecem saç bakım yağı..içinde Badem yagi,susam yagi ,corek otu yagi, hindistan cevizi yagi,hint yagi, cam terebentin esansi,zeytin yagi, defne yagi,mersin yagi, menekse yagi,biberiye yagi,yasemin yagi,papatya yagi,karisimi varmış..bu yağı şampuana karıştırmak istiyorum..ama duruladıktan sonra hemen yağlanma olmazmı saçımda ? zaten saçlarım yağlıdır bide onu kullanırsam hergün yıkamak zorunda kalmıyim :uhm: ..birde şampuan olarak teresan çok öneriliyor ve gliss..ama teresan glisse göre daha bitkisel galiba..o yüzden teresan almayı düşünüyorum..malum finaller bitti 2haftalık tatilim var bol bol vakit ayırabilirim bu bakım işine..ayriyeten teresanın saç bakım kremi ve saç toniği varmış..onlar hakkında bilgisi olan var mı ?

Akşamdan saçını zeytinyağı ve sirke karışımına(hakiki zeytinyağı ve elma sirkesi) bulayıp strech filmle sar ve bunu ayda bir kez yap.Ben yastığa bulaşacak korkusuyla gündüz yapıyorum.Yağ besliyor,sirke yumuşacık ve parlak yapıyor.Tresan'ın saç kremini kullanıyorum,inanılmaz bir şekilde dökülmeleri dürdurdu ancak saçı yumuşatma konusunda hiç başarılı değil.Saçı böyle yapış yapış bir t uhaf yapıyor.

eet tresanın saç kremini bende kullanıorum saçı yumuşatmaması içinde silikon olmamasından!eet saçlar gıcır gıcır oluo ama içinde çok faydalı yağlar war bundan sora hep onu kullancam ben..ama tonii hakkında hiçbilgim yok muhtemelen çok faydalıdır o da..

benimde şampuanımın içinde 2 kaşık bal ve çam terebenini var. ayrıca haftada 2 kez bakım yağı uyguluyorum.saçlarım baya toparladı.tavsiye ederim kızlara.s.

ya benim kaşlarım seyrek acaba ben bu yağ karışımını kaşımada sürsem bişey olur mu?içinde Badem yagi,susam yagi ,corek otu yagi, hindistan cevizi yagi,hint yagi, cam terebentin esansi,zeytin yagi, defne yagi,mersin yagi, menekse yagi,biberiye yagi,yasemin yagi,papatya yagi,karisimi olan yağ..ne dersiniz :uhm: :uhm: :uhm:

ya benim kaşlarım seyrek acaba ben bu yağ karışımını kaşımada sürsem bişey olur mu?içinde Badem yagi,susam yagi ,corek otu yagi, hindistan cevizi yagi,hint yagi, cam terebentin esansi,zeytin yagi, defne yagi,mersin yagi, menekse yagi,biberiye yagi,yasemin yagi,papatya yagi,karisimi olan yağ..ne dersiniz :uhm: :uhm: :uhm:

bene sürebilirsin bişi olmaz

bence sürebilirsin bişi olmaz

X