Saç Bakım Ürünleri saçımla başım dertte

O yağlandırıyor bir süre sonra haberiniz olsun. Gerçi benim saç tipim farklı da olabilir. Bu aralar loreal Paris saç güzelleştirici kremi kullanıyorum. Ağırlaştırmıyor da. Memnunum bakalım

ayyy ben bayılıyorum böyle saçlara bence elidorun bukleler serisini kullan arkadaşım ondan kullanıyor çok güzel oluyor. Köpük te güzel yapar bence :)

ne kadar guzel maşaallah dokunma bu haliyle harika.

Senden daha kıvırcık arkadaşım var bi kere bile olsun saçıyla ilgili bişey dediğini hatırlamıyorum :) bence hoş duruyor fazla takılma olduğu gibi sev pofidik saçlarını

yok saçlarım kalın telli değil. normal ne çok cılız ne çok kalın. benim günün sonunda yanı ertesi güne bozuluyor buklelerim ve saçlarım kabarıyor. sanırım bunun çözümü yok her gün yıkamak tek çözüm. ben de sağlık açısından doğru değil diye 2-3 günde bir yıkıyorum:)

Bayıldımmmm nazar değmesin diyeyim .. Bence duştan sonra argan yağı sür bırak öylece

Saçlarınız çok güzel bence benimkini görseniz kıymetini bilirdiniz saçlarınızın. Maşallah
Sadece nemli tutacak serumlar yeter bence size.

elidor daha çok hoşuma gitmişti, tekrar ondan alcam teşekkür ederim inşallah hemen uzar sizinki de :)

ay bit düşmez dimi

çok teşekkür ederim sanırım biraz saçlarımın nem sıkıntısı var. davines duydunuz mu ?

Yok tatlım hiç duymadım. bebek şampuanı nemlendiriyor diye duydum elimdeki şampuan bitsin deneyeceğim istersen sende dene. Bir de sıcak su saçı çok kurutuyor.

bence cok takmayin derim, cok kabariyorsa toplayin gitsin zaten calisirken hic pratik bulmuyorum ben kivircik saci.

aynı senin gibi saçlarım vardı. her ay komple boya yaptıra yaptıra gürlüğü de gitti kıvırcıklığı da. doğal yöntemlerle bakımını yap, zeytinyağı çok besliyor. kabarıklığını alıyor. pahalı markalara para harcamaya değmez, kimyasal olan hiçbir şeyi kullanma buklelerini kaybetmek istemiyorsan. içine kalem soksam girecek derecede kıvrık gür buklelerimin yerinde şu an tırtık tırtık görünüm var sadece.

aynı benim saçım, ıslakken bunu kullanıyorum çok memnunum

çok üzüldüm. iyi bir bakımla eski saçlarınıza kavuşamaz mısınız acaba? haftada bir zeytinyağı maskesi yapmaya başlıyım..

Yok tatlım hiç duymadım. bebek şampuanı nemlendiriyor diye duydum elimdeki şampuan bitsin deneyeceğim istersen sende dene. Bir de sıcak su saçı çok kurutuyor.
evet o zaman saç daha çok elektrikleniyor bebek şampuanı dolaştırmaz mı acaba tamamen.. denemek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…