Saç Bakım Ürünleri saçımla başım dertte

Saç yağları var canım kabarikligi aliyor sekilli durmasini sagliyor yada dogal yaglardan surebilirsin. Dax tavsiye ederim

Maşallah çok güzel saçların var ahh ahh olsa bi dert olmasa bi dert kahirlandim şimdi erkek saci gibi kısacık kestirdim de pisman oluyorum suan sende su elidorun yada pantene nin sekillendirici kremlerini kullanmadinmi onları çok ovuyorlar bukleli saçlar için olanlarida var

Benimde kıvırcık saçlarım var valla ya jole ya köpük sürüyorum banyodan sonra başka bişey yapmıyorum bence şanslıyız seviyorum ben saçlarımı

Acik kullaniyorsaniz isiniz zor, o zaman tum bukleler belirgin falan olcak kabarik olmuycak falan filan kimin o kadar vakti varki . Benimde saclarim kivicik ama sizinki benimkinin yaninda dalgali kaliyor, benim saclarim telefon kablosu kadar kivircik ve kucuk dalgali
Besleyici yaglar (saf argan, macadamia vb ) kullanin saci yikadiktan sonra, ben Aussie nin kopugunu kullaniyorum ama cok ince telli benim sizin nden tutmuyor ki ? tutmuyor dediginiz yatinca falan kabariyor anlaminda mi ? Kalin telliyse belki biraz daha sert tutan kopuk kullanabilirsiniz. Ben bazen leave-in sekillendirici besleyici kremden kullaniyorum macadamia markasinin.
Ne yaparsam yapayim 2. gunden sonra kabariyor ince telli oldugundan bukleler bozuluyor eskiden cok ugrasirdim vala 1-2 senedir cok takmiyorum artik nasil gorunuyorsa oyle yapiyorum hergunde sac yikayamam ya...

teşekkür ederim bazen kökünden kesesim geliyor sonra elimdeki makası sakince yere bırakıyorum :)
Seni cok iyi anliyorum cnm benimki kivircik degil ama oldukca gur ve dalgali uzun saci da severim ama dalgali olunca kisa modelleri de cok kaldirmiyor ben de dumduz sac seviyorum ve de upuzun. kac kez makasi alasim var ama kendim kiyamiyorm kuafore kiydiriyorum.Hem cabuk tutmuyor gur ve de ne yazik ki cabuk bozuluyir.
Ama banyo sonrasi nemli saca ama zeytinyagi sur inanilmaz yatistiriyor hem faydalu hem ucuz hem de derdini gideriyor...
Sonra saci bilecabuk duzlestirir kuafor benim saci fonleyene kadar inallah eder. ama ben evde kendim z.yagi sonrasi duzlestiriyorum basarili oluyor. dene istersen..

Maşallah çok güzel saçların var canım, saçların ıslakken köpük sür sonra saçkurutma makinesine difuzer tak ve kurut, buklelerin daha sert ve kalıcı olur

Pantene sekillendirici var belirgin bukleler icin. Bunu sac islakken uygula tara sonra diplerine surme yaglaniyo. Dene mutlaka guzel olacak

Tıpatıp aynı benım saçım herkes cok beğenyor ama bakımı cokk zor :)) ben fonexın biryantin kullnıyrum yeşil kapta cok iyi geliyr sacıma

Benim sac ta kivir. Sebastian potion9 ve nashi argan yagi karistiriyorum banyodan sonra. Kivirciklari daha derli toplu yapiyor.
Sampuan ve sac kremi olarakta sebastian hydra kullaniyorum.
Pahali urunler ama neredeyse bir sene kullaniyorum ben uzun vadede cok ta pahaliya gelmiyor

Saç yapımız hatta rengimiz çok benzer. Ama benimki kısa ve uzatmaya çalışıyorum. Kısayken daha çok kabarıyor. Ben jöleye tahammül edemez oldum. Bu ara Urban elastic curl mousse kullanıyorum. (siyah ambalajda) Oldukça memnunum, tavsiye ederim

Loreal Paris saç güzelleştirici krem kullanıyorum. Ağırlaştırmıyor. Duştan sonra tepeden toplayıp kremi sürüyorum. Sonrada örüyorum. Benim uçlar çok kabarıyor. Uçlarına kat attıracağım. Senin saçın daha uzun tam kat attırabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…