Saç Bakım Ürünleri saçımla başım dertte

Ben sizinki gibi saclara bayiliyorum. Cok guzel saclariniz belki biraz eski is olacak ama biriyantin deneyin hem yumusacik yapar hem daha parlak gorunur fiyatida 2 - 3 Lira birsey

benim de saç telim çok kalın değil ama kıvırcık olduğundan çok belli etmiyor kendini, çok teşekkür ederim haklısınız öyle yapicam :)

Ay saçların çok güzel siyah kugu
çok teşekkür ederim öncelikle:)
urban care nin şampuanını kullanmadım. ama urban care köpüğü de çok beklenti içine girerek almamıştım kalbimi çalan yeri keratinli olmasıydı hani zarar verirken az zarar verir belki diye düşünmüştüm:) çok fazla köpük kullanmadım daha iyisi vardır belki uyguladıgım halini attım zaten :)

Ben sizinki gibi saclara bayiliyorum. Cok guzel saclariniz belki biraz eski is olacak ama biriyantin deneyin hem yumusacik yapar hem daha parlak gorunur fiyatida 2 - 3 Lira birsey
teşekkür ederim briyantin hiç kullanmadım, kuaföre düzleştirmek için gittiğimde süriyim mi diyor sür diyorum

Benim saçlarda böyle.
Zaten saçı kabarık kıvırcık olan düz ister, düz olan kıvırcık

Ben de ayni sebebten aldim sampuani ama sonuç hayal kırıklığı maalesef

Benim saçlarımda kıvırcık ben saç bakım yaglarından kullanıyorum illede ßu marka diyemem ben hepsinden aynı sonucu aldım nemliyken sürüyorum kurumasını bekliyorum buklelerim çok güzel görünüyo

Bu arada kıvırcık saçlı olmak bir avantajdır
Fön cektirirsin düz olur yıkarsın kıvırcık olur:)
Saçını kestirmek ten hiç korkma benimkilerde belime kadardı bi cesaret önler uzun arkalar kısa kestirdim ama ne kısa enseme kadar şahane oldu Mıncıklayıp çıkıyordum

bakım olduktan sonra kıvırcık saçlar kısa daha kullanışlı ve güzel geliyor gözüme. ama yüzüm bunun için uygun mudur ki bilmiyorum çirkin olursam ya
saç bakım yağı derken badem yağı felan mı yoksa mesela elseve gibi bir market ürünü olan yağ mı?

Canım uzun saça bakım yaparsan çok güzel ama bir süre sonra insan bıkıyo
Kuaför benim arkadaşımdı şöyle kırıklarını aldırayım diye gittim saçlar ensemde çıktım çok tarz duruyo ben çok memnun kaldım
Bu arada yuvarlak yüzlüyüm

benim yüzüm uzun sanırım hâla neye benzediğimi çözemedim

Mavi su saç sprey i kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…