Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımın bir tutamına kına yaktım hiçbir şey değişmedi.Sebebi ne olabilir?

nikordis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2016
2
2
27
Yeşil kına ve toz tarçını karıştırdım. Tarçını daha fazla koydum. Nar çiçeğini kaynatıp suyunu ekledim. Limon suyu da ekledim. Karışımı 5-6 saat beklettim. Sonra denemek için tarağımdaki saçlara sürdüm, streç filme sardım ve 8 saat sonra açtım baktım hiçbir değişiklik yok. Ve saç tarçın kokuyor hiç kına kokusu yok. Kınada mı problem var, tarçını mı çok koydum, saç rengim yüzünden mi bilemedim. Siz de bir bakın.
Bunlar kendi saç rengim:
rE0P6m.jpg
gXPm25.jpg

Ve şu da kına yakılmış saçlarım:

7ABR7N.jpg

Yeşil kına ve toz tarçını karıştırdım. Tarçını daha fazla koydum. Nar çiçeğini kaynatıp suyunu ekledim. Limon suyu da ekledim. Karışımı 5-6 saat beklettim. Sonra denemek için tarağımdaki saçlara sürdüm, streç filme sardım ve 8 saat sonra açtım baktım hiçbir değişiklik yok. Ve saç tarçın kokuyor hiç kına kokusu yok. Kınada mı problem var, tarçını mı çok koydum, saç rengim yüzünden mi bilemedim. Siz de bir bakın.
Bunlar kendi saç rengim:
rE0P6m.jpg
gXPm25.jpg

Ve şu da kına yakılmış saçlarım:

7ABR7N.jpg
Anladığım kadarıyla tarçın rengi elde etmek istemişsiniz sarı tonlarında olsaydı orjinal renginiz tutardı içine şarap koyarak yaparsanız güz kızılı rengine döner

X