Saçımı saçma sapan kesen kuaför!!!

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.077
4.167
Kızlar evde kessem daha iyiydi . Saçımi mafetti aptal kuaför ya . Yanikti zaten saçlarım yanıkları falan toparlamasıni istedim. Üst katlarim yanikti . kısa olmasına razıydım ki zaten kısacık kaldı.

Ancak bu kuaför görünümlü şahıs düz fön çekip uçlara makineyi vurdu. Dakika başı karısı arayıp duruyordu hadi gel diye aceleye geldi heralde . Üst katlardaki yanıklar olduğu gibi kaldı. Daha detaylı alması gerekiyordu

Ancak bu yanık olan hani kulaklarin hizasında yanlarda olan saçlarım kendiliğinden kopmaya devam etti ve şuan iki yan kısımlar açtığımda çene hizamda. Arkasi ile neredeyse on cm fark var . Çok kötü görünüyor ya. Ben bunu nasıl düzeltebilirim.

Aylardır uzasın diye uğraşıyorum tekrar kestiremem yanık kısımlar için önerilerinizi bekliyorum kendim biraz almaya çalıştım iyice kısa kaldı ve gitmiyor sanki yanıklarr. uzadıkça düzelir mi acaba ya saçımı açarsam yan kısımları hep üstte topluyorum çünkü tam olarak çene hizamda kalıyor iki yan kısım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…