Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımi newcolor boyayla boyamak istiyorum benim sacima hangi renk boyalar tutar?

Yarenxgxg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2018
7
0
28
Kizlar sacim sari aralarda turuncu var henuz kapanmis degil ben sacimi hafif kullu dursun istiyorum turuncuu istemiyorum habgi habgi boyamaliyim kullü biya senin sacina tutmaz diyorlar ve sariyi kapatmak istiyorum dogal bi renk olsun istiyorum napmam lazim?

Saclarin turuncumsu sari anladigim kadariyla 8.1. Ve ya 7.1 deneyebilirsin.Eger koyu renk istiyorsan 6.1 öneririm.Kullu renkler turunculuklari bi nebze kapatir.

Aynen turumcumsu sarii Peki evde tutarmi kuofore gitmen lazim ffalan diyorlar
Ayni seyleri yasamis biri olarak söylüyorum.Ilk yaptiginda dipler daha açık gibiyse renk esitsizlikleriyle karsilasabilirsin.7.1 kullu koyu bir kumral cikar ve turunculuklari buyuk olcude alir diye dusunuyorum.Birkac defa boyamadan ilk boyamada cok iyi bir sonuç istiyorsan yine de bir kuafore danismalisin.

Ayni seyleri yasamis biri olarak söylüyorum.Ilk yaptiginda dipler daha açık gibiyse renk esitsizlikleriyle karsilasabilirsin.7.1 kullu koyu bir kumral cikar ve turunculuklari buyuk olcude alir diye dusunuyorum.Birkac defa boyamadan ilk boyamada cok iyi bir sonuç istiyorsan yine de bir kuafore danismalisin.

Boyamayi dusundugum renk tamda oydu ama evde küllü renkler tutmaz vs diyorlar benim suan tek istedigim ne koyu olsum ne cok acik turunculuklar gitsin ve butun renkler ayni olsun istiyorum ayriyetten sacim kalin telli 7.1 alsam kesin bu sacimin sariligi ve turunculugu gider dimi

Sen boyadiginda 7.1 le saridan nasil bir renge dondu
Ben 8.1 e boyamistim baya boya degistirdigimden 7.1 e boyadim mi tam hatirlamiyorum ama boyayan insanlar gordum. Koyulugu sebebiyle daha kapali oluyor ve turunculugu cidden azaltiyor. Tabi sizin saçınıza açıcı falan degdigi icin birkac hafta sonra biraz akabilir. Birkac boyamaya renk oturur.

X