Saçımı boyadım turuncu oldu:(

Cansuoxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2022
5
0
28
Saçımı ilk defa açıp sarıya boyamak istedim ve gördüğünüz gibi saçlarım çok kötü oldu turuncu iğrenç birşey yüzümü soluk gösteriyor diplerime sürmedim. Elimde şuan koyu karamel koyu kahve ve bal köpüğü renkler var düzelmesini istiyorum dışarı bile çıkmak istemiyorum bu saçla lütfen yardımcı olur musunuz acil

Eklentiler

• IMG_20221104_165105.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 116
Bu rengin üzerine siyah dışında ne sürerseniz sürün tam kapanmaz. Güneşte turuncu turuncu yansır. Ama hiç yoktan iyidir diyorsaniz koyu kahve ile devam edin. Belki siyah gibi bir etki gösterir.

Hangi boya ile boyadın markası ne?

Bu rengin üzerine siyah dışında ne sürerseniz sürün tam kapanmaz. Güneşte turuncu turuncu yansır. Ama hiç yoktan iyidir diyorsaniz koyu kahve ile devam edin. Belki siyah gibi bir etki gösterir.
Kahve tonları istedim yani herkes farklı şey söyledi kafam baya karıştı öyle oturmuş düşünüyorum ağlayacak durumdayım Bi kuaförcü 6/1 ve 6/11 küllü koyu kumral sürmemi söyledi

Kahve tonları istedim yani herkes farklı şey söyledi kafam baya karıştı öyle oturmuş düşünüyorum ağlayacak durumdayım Bi kuaförcü 6/1 ve 6/11 küllü koyu kumral sürmemi söyledi
Elinizdekilere göre yorum yaptım. Tabii ki küllü renkler daha güzel örter ama benim de ayni bu tondaydı. Çok güzel bir karışım yaptım. Yine turuncu yansıma var. Koyu boyatmak daha mantıklı geliyor o sebeple.

Lilafix markası 911/1 küllü sarı ile 912 sarıyı karıştırdım
Elinde hangi oksidandan var?

Elinde 20lik ya da 10luk oksidan varsa, onunla 6-7 numara koyu kumral, açık kumral varsa onunla boyabilirsin. Aynı şey yazın başıma gelmişti. 20lik oksidanla, 6 numara koyu kumral boyadım saçımı kahverengiye geri çevirdim.

Çok kötü bir durum gerçekten saç renginizi görme imkanım var mı acaba beyaz tenliyim de yüzüme otursun istiyorum

Tenim beyaz o yüzden bu durumdan sonra yanaşmayan korkar oldum siz neler yaptınız düzeldi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…