Şampuan ve Saç Kremleri Saçıma bundan sonra krem ve şampuandan başka şekillendirici ürün kullanmıyorum!

gzmklc

Kararlı....
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
68
1
31
Evet arkadaşlar benim saçım yaklaşık 6-7 ay öncesine kadar harikaydı.Saçımda hiçbir işlem yok( boya röfle perma vs.) kendi rengide çok güzel karışık bi renk içinde siyah kahverengi kızıl hatta azıcık gümüş bile var.Ve inanılmaz gürdür normalde .Ben saçlarıma şekil verememekten şikayetçi olunca birsürü ürün kullanmaya başladım mesela:

Her gün mutlaka kullandıklarım:Sarıkız saç spreyi, taft saç köpüğü
2 günde bir kullandıklarım:Sinbo shd-2668 saç düzleştirici, egos jöle
Haftada en az birkere kesinlikle kullandıklarım:Bukle belirginleştirici köpük,Elidor 7/24 krem avon elektriklenmeyi önleyici serum

Durum böyle olunca saçlarım yavaş yavaş bozulmaya başladı.İlk önce hafif hafif dökülmeler( günde 15 tel) Bunun üzerine sarıkızı kestim saç köpüğünü de haftada 2 ye indirdim.Ama düz saç merakım başlayınca(saçlarım normalde dalgalı) 140 derecede 2 günde bir düzleştirici kullandım ve köpük jole iyice abarttım3 günden öncesine kadar saçlarım cansız kuru ve mattı.Ama 3 gündür bu saydıklarımın hiçbirini kullanmıyorum sadece şampuan ve krem.( ki arkadaşlarım bana dalgalı saçın düz saçtan daha çok yakıştığını söyler) Şimdi saçlarımın yanmadığına şükrediyorum zaten saçlarım kısa omuzlarımdan 1 parmak yukarıda birde kestirmek zorunda kalsam ne olur ki. 3 günde saçlarım yeniden eski sağlıklı haline dönmeye başladı.

Son düzenleme:
kızlar bugn 4.gün ve sabah sadece 2 fındık kadar köpük kullandım onun haricinde hiçbirşey yapmadım saçıma.Yine parlak sağlıklı günlerine dönecek saçım inşallah:teytey:a.s. benim gbi sorunları olan varsa galiba bundan başka çözüm yolu yok...

bu kadar çok şeyi saçlarına yüklemen doğrumu canım saçların nasıl dayansın,kullandığın ürünleri sadeleştir,bu saydıklarının hiç biri bakım için değil.

bn özel günler haricinde spray köpük jöle hiçç kullanmam. zaten saçlarm hemen sertleşiyo yağlanyo 1 gün bile dayanmycak hale geliyo. o yüzden sadece şampuan saç kremi. ve nemlıyken durulanmyan saç bakım kremi o kdr ne kadar cok ürün kullanrsak o kdr saçımız yoruluyo bnce hiç grek yok canım saçın doğal halıne fönle şekil ver en güzeli

Canım iyi ki farketmişsin kendin de o kadar ürün kullanmaman gerektiğini. Birini kullan yeter, onların hepsi saçın yapısına zarar verebilecek şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…