Saç Rengi ve Saç Boyama Saçım İçin Ne Yapmalıyım ??? Lütfen Yardım Edin

sherinem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2012
18
0
$fotoğraf.jpg $fotoğraf1.jpg Merhaba arkadaşlar, forumu sıkı bir şekilde takip ediyorum. Yeni üye olabildim. Uzun yıllar saçım tümden platindi hep açıcı kullanıldı. En son kuaförün azizliğine uğradım ve güzelim saçlarımın belli yerleri bir cm kadar kısaldı, yani yandı. Ben de 5 yıllık platin maceramdan mecburen vazgeçtim ve bu sene temmuzda renk numarası 8W olan ışıltılı koyu sarımsı, açık kahve gibi bir renge geçtim. Ama saçımda sarı olan yerler tam anlamı ile boyayı tutmuyo :S tepelerim 1 cmlik uzayan saçlarım koyu altın sarısı, platinin üzerine gelen yerler ise küllü koyu bir sarı. Kuaföre tomarla para harcadım. Artık kendim evde boyamak istiyorum. Bu kutu boyaların saça zararı olurmu (mesela loreal x 8.3 açık altın sarısı) yine saçım yanar mı diye çok korkuyorum. Bu konulardaki bilgileriniz için desteğinizi bekliyorum. Resmi de ekliyorum :) ikisi de aynı saç, ışıktan farklı görünüyor, aşağı yukarı bir fikir olmuştur umarım :)
Eki Görüntüle 568155 Eki Görüntüle 568155

Son düzenleme:
Kutu boyaların zararı kuaförlerdeki bazı boyalardan daha az zararlı. loreal kullanmıyorum belli sebeplerden ötürü(profilimde bellidir) neva color tüp kullanıyorum; 3,50 lira
12 li numaralar kullanmama rağmen(%9 luk peroksitle) hiç bir yanma olmadı. orial olduğu için saçımda buna rağmen saçıma bir zarar vermedi.

X