Saç Bakım Ürünleri saç ürünlerini alabileceğimiz güvenilir sanal marketler

huzurdansorumluevbakani

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2013
114
6
bazı ürünler sadece kuaförlerde var. bunları daha uygun fiyata alıp aldığımıza pişman etmicek sanal market isimlerini paylaşır mısınız..kozmetik üzerine hiç netten alışveriş yapmadığım için tedirginim

Ben kuaförsepeti.com'dan alıyorum hiçbir olumsuzluk yaşamadım, nazik ve ilgililer ayrıca. doakozmetik.com'da aynı şekilde bir sorun yaşamadım, arada kargo gecikiyor ama ben sorun etmiyorum, samimi ve mütevazı olmaları bana yetiyor :)

teşekkür ederim ^_^ doanın ürünlerinden memnun musun peki ..ucuz olduğu için korkuyorum almaya..gerçi sitelerinde koskoca bi sayfa boyunca neden ucuz olduklarını anlatmışlar ama tereddüt ettim

Çok memnunum, kendime uygun olanları deneye deneye buldum, hala da denemeye devam ediyorum. Bazı şeyler bana iyi gelmiyor ama beğendiklerimi de bırakmayı düşünmüyorum. Mesela saç derisi bakım şampuanı, sülfatsız yüz yıkama jeli, saç toniği, keratinli saç bakım maskesi, pirinç kepeği yağı, aynı sefa yağı, hint yağı, japon kirazı duş jeli, e vitamini, b vitamini, doğal deodorant :) bunlar kullanıp çok sevdiklerim. Sabunları da çok güzel. Deneyip de sevmediklerim de oldu ama bu bana uygun olmamasından kaynaklı, bazı kişiler de onları seviyor.

Çok memnunum, kendime uygun olanları deneye deneye buldum, hala da denemeye devam ediyorum. Bazı şeyler bana iyi gelmiyor ama beğendiklerimi de bırakmayı düşünmüyorum. Mesela saç derisi bakım şampuanı, sülfatsız yüz yıkama jeli, saç toniği, keratinli saç bakım maskesi, pirinç kepeği yağı, aynı sefa yağı, hint yağı, japon kirazı duş jeli, e vitamini, b vitamini, doğal deodorant :) bunlar kullanıp çok sevdiklerim. Sabunları da çok güzel. Deneyip de sevmediklerim de oldu ama bu bana uygun olmamasından kaynaklı, bazı kişiler de onları seviyor.

evet saç cilt tipine uygunluk konusunda haklısın..birine iyi gelen başkasına gelmiyor..ama genel olarak doa dan memnun olman bana referans oldu :)

merhaba, bende kuaförsepeti.com, sachane.com ve dermobakım dan alışveriş yapıyorum. sachane den özellikle çok memnunum, boyalarımı ve birkaç bakım ürünümü oradan alıyorum.

X