Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sac seyrekligim GECIYOR SAC FISKIRIYORR

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Canim sen yanlis anlamissin ben 3 ay aksatmadan hergun kullandim.28 gun falan degil.ve o azalta azalta birakma olayinida yaptim benim bu adamlarla anlasmammi varda oveyim adamlari haalaaa saclarim dikuluyor ben boyle bi dokulmeyi 28 yasindayim gormedim kullanirkende dikulmem durmamisti benim bu ilaci kullanma amacim seyrek bi kismim vardi kapansin diyeydi dokulme problemim yoktu ilk 15 gun deli gibi dokuldu sonra cikti simdi kel kalmak uzereyim dikulmem halaaa durmuyor;(((

Benim demek istedıgim o iste enaz 6ay kullanmaniz gerekiyodu.bende kullandigim icin biliyorum. Ben hapi kullandigim surece karanfil kurunude yaptim oda dokulmeye cok iyi geliyor onu denemediyseniz onu deneyin.bende saca takmis durumdayim denemedigim yontem kalmadi.

Canim denedim onuda sacimi basimi yapis yapis yapti 1 ay falan kullandim biraktim ise yaramamisti.simdi toparlandilar gibi sacini boyadim hicc sagina solunada bakmiyorum boyadanmidir nedir kafa derimde gorunmuyo kafaya takmiyorum dokulme 80den assagi inmedi ama takmiyorum

slm bende size bir arkadaşımın kullandığı ve zaman zaman benimde kullandığım bir yağ var ondan bahsedeyim hem fiyatıda uygun. Bu ürünü arkadaşım facebook üzerinden tanıştığı bir bayandan alıyor. Bayan bunu bitkiler ve zeytinyağı karışımdan kendi yaptığını %100 doğal olduğunu söylüyor bende kullandım resmen sarımsak kokuyor ama faydasını gördük bende az dökülme vardı benim saçlarımın dökülmesi durdu ama arkadaşımın avuç avuç dökülen saçları baya azaldı 1 aydan daha kısa bir sürede dökülme baya azaldı vede saçlarımız daha hacimli sizlerede tavsiye ederim. İsteyen olursa buraya yazsın aldığımız kişiye tekrar ulaşabilirim sanırım

Saca mi uygulaniyo yoksa icilyrmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…