Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sac seyrekligim GECIYOR SAC FISKIRIYORR

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

sentro1386

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2013
96
20
Arkadaslar bu msji yazmaliyim dedim o sorumlulugu hissettim baskalarinada iyi gelirse ne mutlu bana arkadaslar yillarrdirr sac seyrekligimle ugrasiyorum saclari cok gur uzun olan bi kizdim sonra stres hava degisimi sehir degismem annemi kaybetmem sebebleri olabilir bildiginiz kel kalmistim arkadaslar yapmadigim sac bakimi yag karisimlari dermaroller kafami delik tesik etmelerim hicbirinden netice alamamistim.en son eczaneden priorin kapsul aldim iste 3 aylik kurunu verdi eczaci gerci baya pahali bi kapsul ama kafayi yemek uzereydim eczaci cak tavsiye edince kiydim paraya aldim.su an 28.gunumdeyim kafamin her yerinden saclar fiskiriyo ya yeni yeni kokler var minik minik kisa saclar cikmis gozlerime inanamiyorum.ilk basta nalet etnistim ilk 2 hafta resmen kafam assagi indi nasil dokuldu ama inat ettim birakmadim 3 kapsule cikardim su anda cok mutluyum seyrelmelerim geciyor kapanmaya basladilar bide cim adama dondum yeni saclarimi yatistirmaya ugrasiyorum banyodan sonra ))kelin halinden kel anlar ondan bu msji yazmak gereksinimi duydum allah hepimize yardimci olsun

Canm beni belki biliyosundur sac dokulmesinden yılladir muzdarip biriyim hep yazarim buraya 1 sene durmustu dokulmem su 3 aydir anlayamadigim bi sebepten saclarim resmen akiyor banyo sonrasi 300 ve uzeri dokulmelerim var gun icinde de 200. Priorini buyuk bi umutla aldm fakat dokulmem azalmanin tersine artti biraktim bikac gun once tekrar basladim insallah ayni etkiyi bende de gosterir hergun aglama krizlerine giriyorum dayanamiyorum saclarima dokunamiyorum tepem cok seyreldi yasayan bilir Allahim hepimizin yardimcisi olsun.

Seni cok iyi anliyorum resmen yıkım oluyo psikoloji alt ust dedigim gibi kullanmaya basladiktan ilk 2 haftaya yakin benimde dehset artmisti dokulme demek oyle bi etkisi var anlamadim zayif olanlarinimi atiyosa artik sonra sayiyi 3 e cikardim ben inat ettim sonra deli gibi kafamda saclar cikti cim adama dondum normale bindi dokulmelerimde 100 kusur ve uzeriydi baslarda simdi max 50 55 oldu ama dokulmelerden ziyade sac cikisimda buyuk etkisi oldu ama bilmem seyrek kisimlarim kapanir mi bekliyorum iste.cok fazla dokulme olunca sen birakmissin ben birakmamistim bence devam etmelisin

Slm cnm benimde saclarim cok dokuluyor nasil kullandigini anlatabilir misin?sampuan mi hap mi?

Slm cnm benimde saclarim cok dokuluyor nasil kullandigini anlatabilir misin?sampuan mi hap mi?
Hapini aldim normal sartlarda asla almam cunku COK PAHALI ama kafamin arkasi seyrelmisti parliyodu artik bide o kadar gur sactan sonra bu hale gelince daha buyuk yikim oluyor eczaci hanfendiden allah razi olsun cokk pahali ama seyrekligim kapaniyo gun ve gun insallah bozulmaz hemen anlatim canim ilk 2 hafta dehset bibdokme yapti 2 tablet aliyodum baktim olmuyo sayiyi 3e cikardim sonra bos kalan kisimlarda minik minik bi suru sac farkettim renkleri kahverengi ki benim yeni cikan saclarim hep beyaz olurdu artik beyazim cikmiyor dokulmeye etki ettimindersen bence hic durdurmadi ama ilk 2 haftadaki kadarda diil simdi 50 60 tel ama seyrekligim geciyor o yuzden kafama takmiyorum 1 gun arayla sampuanliyorum ama ben sampuanima sarimsaklari soyup attim onu bide zigavus sarimsakli sampuanlan donusumlu kullaniyorum cunki sarimsakli blendax sampuan dehset yumusak yapiyo bende basık sönuk sac sevmesigimden zigavus dengeliyor 35.gunumdeyim hapi kullanali bakalim sonuclar ne olcak hatta bugun resim bile cektim seyrek kisimlardan bariz bi suru sac cikmis flashla cekiyorum manyaga bagladim ;D

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba benim saçlarımda da önce dökülme olarak başlayıp sonra seyrenklenmeye dönüş yaptı bunun için internetki araştırmalarımda topik ve fıxplant die ürünler gördüğüm ama daha çok topikden ziyade fıxplantı daha çok kulanan var aranızda hiç kulanan varmıdır. bu tarz ürünler

merhaba arkadaşlar yorumların hepsini okudum benim saçlarımda seyrenklenme var ben ilaç yada vs gibi seyler kulanmak istemıyorum açıkcası korkularım var internette sürekli araştırma halindeyim bir sürü şeyler göruyorum sac seyrekligini giderici tozlar gördüm gayet doğal duruyo gördüğüm kadarıyla araştırmaya devam ediyorum ben yine içinizde bu traz ürünleri duyan yada kulanan oldumu hiç yardımcı olursanız sevinirim..

Canim ben bunlari okuldayken kullanmistik toppik gozenekleri tikiyor ani o gunu kurtarmak icin diyosan kullan tabi;/

merhaba canım evet baktım okudum hepsini bu durumu çok kafaya taktığım için araştırmada bulundum. topigin keratinden oluştuğunu duydum. ama diğer bi ürün daha var fıcxplant die o üründe ipek greflerinden oluşuyormuş. bende yorumlarda güzel şeyler görünce karar verdim almaya siparşimi verdim bir kaç gün içerisinde elimde olur. bende burdan memnun kalıp kalmadığımı bildireceğim.....

Ben smdi kuafore yeni bir cihaz geldigini duydum onu deneyecegim bir de cnm saca protein veren bir cihazmis dokulme bir kac seansta duruyorms iyi gelirse yazacagim

Cnm dısarda satilan bir cihaz degil..kuafor yurt disindan getittirmis..once saca bir kür uygulaniyor sonra sac duzlestiricisi gibi bi aletle saca yediriliyor memnun kalan cok bnde deneyecegim iki seneye kadar sacin tum besin ihtiyaci karsilaniyormus

Sentro ne durumdasin?Ilac kullanmayi sevmiyorum ben yoksa iyi gelicekse paranin onemi yok.Aglama krizleri bitsin de
Canim benim seyrekliklerim kapansin die aldim dokulme problemim yoktu aynaya baktigimda hala derimi gorebiliyorum dokulme bi gun akiyo resmen bi gun yok gibi bisi ve hergun sacimi yikiyorum 2.ayimdayim daha yeni gerci bi bayanda cok memnun kaldigini yazmis 3 ay kullanmis ise yaramadigini dusunmus 1 ay ara vermis sonra 180lik bi daha almis inanilmaz sonuclar yazmis biraz sabretmek lazim galiba bide kilo aldirmasaydiniidi 54dum 57ciktim;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…