Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengim sizce ne renk olmalı kızlar?

bayanglck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2016
12
1
30
Orta buğday ten rengine sahibim yaklaşık bir senedir boyamiyorum saçlarımı artık bir degisiklik yapmak istiyorum kullu kumral yapmayı düşünüyorum ama sacim da kizillik var nasıl kurtulucam bilmiyorum sizce ne renk yapmalıyım kızlar?

Bir kuaföre gidip renk şablonuna kuaförünüzle birlikte bakmanızı öneriyorum çünkü saçınızda kızıllık var renkler alacalı ya da istediğiniz renk çıkmayabilir.

Bir kuaföre gidip renk şablonuna kuaförünüzle birlikte bakmanızı öneriyorum çünkü saçınızda kızıllık var renkler alacalı ya da istediğiniz renk çıkmayabilir.
kuaföre boyatıcam büyük ihtimal ama kuaföre gitmek istemiyorum nedense korkuyorum açıkçası istediğim renk olmaz diye birde renge karar veremedim canım

kuaföre boyatıcam büyük ihtimal ama kuaföre gitmek istemiyorum nedense korkuyorum açıkçası istediğim renk olmaz diye birde renge karar veremedim canım
Bunun için işini iyi yapan bir kuaför bulmak lazım zaten benim saçlarım kırmızıydı istedğim renk için saçımdan bir tutam kesip istediğim renge boyadı o tutamı ve o sonuca göre boyattım saçımı size de öneririm.

Canım sağlam kuaföre gidersen o kızıllığı dert etme onlar işini biliyorlarsa hallederler ne kuaförler var platin saç yaparken açılan saçların turunculuğunu hüpletiyor Bence ilk bi renk tonuna karar ver iyi verki sonra kısa sürede değişiklik yapmaya çalışma sonra saçların küsmesin sana Ten renginden bi yana çok koyu bir renkte değilsin yüzündeki renk tonlamasına da dikkat et mesela pembelik felanda mevcutsa ona göre boya rengini ki profesyonel bir kuaförle iyi bir şekilde işini görürsün biraz maliyetli olabilir tabi kumral istiyorsan dertlenme onlar zaten saç açık veya koyu zeminli diye farklı farklı işlemler yapıyorlar ama sana tavsiyem ne birden koyu renge nede çok açık renge boyama aynada sonra bu benmiyim diye bakınırsın

bende küllü griye boyatmak istiyorum ama buğday tenliyim yakışır mı bilemiyorum ama bence bir kuaföre danış birlikte karar verin ama sakın birden açtırma yavaş yavaş açtır. ben birden açtılar çok tuhaf hissetmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…