Saç Bakım Ürünleri Saç Parlaklığı

Kxoxmxuxr Prenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
4.249
1
Kızlar saçlarımın parlaması için neler yapabilirim?
Uyguladığınız memnun kaldığınız ürünleri veya bitkisel karışımları paylaşır mısınız?

Ben Schwarzkopf'un OSIS Magıc: ( Uçuşmayı önleyici parlaklık serumu) ürününü kullanıyorum. Saçlarım röfleli yumuşatıyor ve parlaklık veriyor. Bi de banyoda durulama suyuna sirke koyarsan o da parlatıyor ama kötü kokuyor yerimseniben

sağol canım Şeniz
badem yağı iyi geliyormuş onu duymuştum ama kullanmayı bilmiyorumfisfisfis

Kızlar saçlarımın parlaması için neler yapabilirim?
Uyguladığınız memnun kaldığınız ürünleri veya bitkisel karışımları paylaşır mısınız?

slmlar keratınlu urunler kullanırsan ılk yıkamadan farkı anlarsın canım. ben keratın balsamı kullanıyordum saç kremi yerıne ve inan çok belli oluyordu parlaklık verdığı. ama sonra gumrukte mı takılmış bır sorun olmuş o urunden bulamadım. ama sen keratın içeren başka bır urun bulabılrsın. nevocrın diye bır markanın keratın maskesi verdı ama bıraz pahalıydı 25 ytl civarı.

ben gliss in pembe kaplı olanını kullanıyorum.durulanmayan krem olarak. sedefli bir ürün biraz simli gibi olduğu için parlaklık veriyor cok da memnunum şekillendirici olarak tavsiye ederim.

evet canım benimki bunun pempesi işte. ben pembesini aldım ısıya karşı falan koruyor (80 dereceye kadar)yazıyodu ben de güneşin etkilerinden falan koruması için bir de kurutma makinesine karşı ondan aldım o yüzden.

benimki sanırım ısıya karşı koruyucu kür. ama diğerleri gibi yani parlaklık konusunda. çünkü onlarda da öyle sedefliolması lazım simli gibi. bu da öyle. ayrıca yoğun parlaklık yazıyor.
sen bilirsin canım o 3 lü resim koymuşsun ya bence o ürünler güzel olabilir. ben dediğim gibi kurutma makinesinin ısısına karşı, güneşten falan da korur diye aldım üzerinde 80 dereceye kadar ısıdan korur yazıyor çünkü.iyi de şekillendiriyor bence.nette resmini bulamadım ama parfümerilerde falan var.

benimki sanırım ısıya karşı koruyucu kür. ama diğerleri gibi yani parlaklık konusunda. çünkü onlarda da öyle sedefliolması lazım simli gibi. bu da öyle. ayrıca yoğun parlaklık yazıyor.
sen bilirsin canım o 3 lü resim koymuşsun ya bence o ürünler güzel olabilir. ben dediğim gibi kurutma makinesinin ısısına karşı, güneşten falan da korur diye aldım üzerinde 80 dereceye kadar ısıdan korur yazıyor çünkü.iyi de şekillendiriyor bence.nette resmini bulamadım ama parfümerilerde falan var.yerimseniben

sirkenin kokusu ne zamana kadar kalıyo eger hemen gidiyosa hem ucuz hem mantıklı hemde bitkisel

ben de o sirkeyi uyguluyorum. evet kokusu kuruyunca kalmıyor uçuyor ama ıslanınca kokuyor:)
mesela kışın yaptığımda yağmura yakalanınca kokardı :)ama sirke yumuşacık yapıyor saçı ve parlatıyor tavsiye ederim.

canım o dediğin glissin pembesi nasıl bişey nasıl uyguluyosun sacına sprey gibi bişeymi

krem şeklinde sprey değil. yoğun bi kıvamı var hatta. simli sedefli gibi olduğu için yapısı o yüzden parlaklık veriyor sanırım. işte bir de 80 dereceye kadar ısıya koruyormuş
ben banyodan sonra nemli saçıma uyguluyorum. özellikle uçlara. sık dalgalı saçlarım o yüzden öne atıp saçlrımı bundan sürüp mıncıklıyorum:) şekillendirmek için yani:)
böyle canım.

krem şeklinde sprey değil. yoğun bi kıvamı var hatta. simli sedefli gibi olduğu için yapısı o yüzden parlaklık veriyor sanırım. işte bir de 80 dereceye kadar ısıya koruyormuş
ben banyodan sonra nemli saçıma uyguluyorum. özellikle uçlara. sık dalgalı saçlarım o yüzden öne atıp saçlrımı bundan sürüp mıncıklıyorum:) şekillendirmek için yani:)
böyle canım.[/QUOTE]

peki memnunmusun canım bende alıcamda tavsiye edermisin

Son düzenleyen: Moderatör:
oldukça memnunum hatta birinci kutu bitti. bugün 2.sini aldım. değiştirmedim yani ürünümü memnun kaldım baya canım.:1hug:

selam arkadaşlar.ben ayda 1 saçıma bakım yapıyorum.badem yağı,evigen,bepanthen,bemiks ampul karıştırıp ayda bir kez saçıma sürüyordum.1 saat bekletiyp yıkıyorsunuz saçınızı.bu sefer bunlara ilaveten sirkede sürdüm saçıma.ayyyyyyyy ne iğrenç kokuyor.böyle olacağını tahmin etmemiştim yani.ama değdi doğrusu.saçlarımdaki parlaklığı hissedebiliyorum.bundan sonra sirkeyi en son süreceğim.yani bakımı 1saat bekletip yıkayacağım zaman süreceğim.böylece kokusu çok etkilemez.sizede tavsiye ederim.arada bir yaparsanız saçlar daha canlı görünüyor

aynı bakımı bende yapıyorum zaten bepanten bemiks ampul ve evigen eczanede 10 ytl .... ben bunların içine 2 çay kaşığı bal bir yemek kaşığıda zeytinyağı ekliyorum....bir saat bekliyorum...çok memnunum....eşim çok beğendi bendeki değişimi görünce kendine bile yaptı,oh işte erkek olmasına rağmen kıskandı saçlarımı)))):lepi::1hug::1hug::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…