Saç Bakım Ürünleri Saç Maskarası

bu saç maskarasının hiçbir zararı yok mu? kaşlarıma kullanmayı düşünüyorum da.. bir de ne kadar süre gidio?

ya ben hiç bi yerde bulamıyorum..benim de çok hoşuma gidio saç maskaraları..renk renk:)
:dance: :dance:

ya ama burda benim beğendiğim renklerden yok...bende ne güzel moru-pembesi vardı.markasını unuttum şimdi de bulamıyorum hiç bi yerde...pfffff:çok üzgünüm::1no2:

evet kırmızı mor mavi falan renk renk olanları vardı bu saç maskaraların aradım ama bulamadım ben de :1no2:

ben aldım kullanıyorum. kesinlikle kaliteli düzgün birşey değil. duştan sonra saçımı iyice kurutup dipteki görünen beyazlara uyguluyorum. kuruduktan sonra dahi dokunduğumda elim boyanıyor. üstelik yeni yıkanmasına rağmen saç dipleri temiz gibi görünmüyor. ama beyazları kapatıyor. benim gibi ayda bir boyatanlar ve bunun zaten son 2 haftasını dipten çıkmış beyazlarla geçirmek zorunda kalanlar için, idareten bir yöntem olabilir. saçıma zarar verir mi bilmiyorum, daha yeni kullanmaya başladım.

bende çok merak ediyorum bu saç maskarasını ama ben en çok kaşlarım için istiyorum saça sürülüyorsa kaş ta bir sorun olmaz diye düşünüyorum bugün for you mağzasında gördüm orada satılıyor birsürü renk var ama cesaret edemedim fiyatı 27.50 ytl

arkadaşlar bu ürünü nerden blacağım bana yardmcı olursanız sevinirm eczanelerde var mı

cnm eczanelerde var.. benim saçlarımda çok beyaz var, sürekli boyuorum, ona rağmen beyazlar hemen çıkıor:1no2: ben de maskara aldım kullanıorum, valla bende kuruyunca ele de bulaşmıor, kimse de fark etmior arkadaşlarım hiç belli olmadıını ve güzel durduğunu sölüolaryerimseniben beyaz saçı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.. emin olun diplerin beyaz beyaz sırıtmasından çok daha hoş bi görüntü oluşuor:teytey:

saol canım tşkr ederim benimde böyle bişeye ihtiyacım vardı benimde ön tarafarımda beyazlarım var ve sırf bu yüzden saç boyatmak istemiyodm opuyorumnanaktan

Bende duydum kahverengi ve siyahını basaka bir markanın 15 flndu fiyatı sanırım beyazlayan yerlere rotus yapıyorla onunla. rimelimsi bisey sac için

Watson'da ve elit eczanelerde gördüm ancak bu ürün maskara gibi 3-4 kullanımda kurur mu?Fiyatı ucuz sayılmaz çünkü minicik birşey!Saça zararlı mı?Ayrıca brezilya fönü yaptıran var mı aranızda?

arkadsm mrb su sac maskarası ile ilgili msjınla ilgili sana yazıorm.
senin kullandıgın ve memnun kaldıgın sac maskasrasının markası nedir acaba?
bende kullanmak istiormda
gercekten işe yarıo mu yani dus alıncaya kadar hep sacta kalıomu fön cekildikten snra bile?
ltfn cv yazarsan cok seviniirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…