Saç Bakım Ürünleri Saç köpüğü tavsiyeniz?Bi bakıverin :)

jared

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
311
0
kızlar saçlarım ince telli ,dökülüyor ve hacimsiz :a015: ben hem saçıma zarar vermeyecek hemde şöyle dolgun ve hacimli gösterecek bir saç köpüğü arıyorum . 1 aydan beri karar veremedim . kullananlar hangi marka köpükleri tavsiye edersiniz<? lütfen yardımcı olun :a015: (bu arada saçlarım su dalgası şeklinde...)hafif kıvırcık yani...

Loreal Studio Line Bukle belirginleştirici köpük kullanabilirsin

benim sacımda aynı cnm bak hobby kullandım uzun sure ama suan down under naturals kullanıyorum nar özlü olanını 1 yıl falan oldu sanırım ve super!kokusuda harıka smdı sampuanım bıtısın sampuanınıda alcam sıddetle tavsıye ederım guzelım

Kullandığınız köpüklerin adını ve fiyatlarını da yanına yazarsanız çok makbule geçer kızlar..

benim sacımda aynı cnm bak hobby kullandım uzun sure ama suan down under naturals kullanıyorum nar özlü olanını 1 yıl falan oldu sanırım ve super!kokusuda harıka smdı sampuanım bıtısın sampuanınıda alcam sıddetle tavsıye ederım guzelım

Aynı saç sorunu bende de var,yani dolgunlaştırıcı,erken yağlandırmayan köpük arıyorum,
Down under naturals köpük nerede bulabilirim ve fiyatı nedir?

kızlar saçlarım ince telli ,dökülüyor ve hacimsiz :a015: ben hem saçıma zarar vermeyecek hemde şöyle dolgun ve hacimli gösterecek bir saç köpüğü arıyorum . 1 aydan beri karar veremedim . kullananlar hangi marka köpükleri tavsiye edersiniz<? lütfen yardımcı olun :a015: (bu arada saçlarım su dalgası şeklinde...)hafif kıvırcık yani...

canım kesinlikle Schwarzkopf SILHOUETTE Köpük derim.muhteşem bir köpük.saça acayipp güzel şekil veriyor.taft,avon,nivea hepsi bir yana.gerçekten çokk iyi.tavsiye ederim500 mL'si 35 tl.baya bi gidiyor.
Silhouette-Super-Tutucu-Kopuk-500-ml__20422482_0.jpg

çok sağolun kızlar.şu an için akat kullanıyorum yeni aldım memnunum :)

Down Under Naturals Fruit Kicks Nar özlü köpük müthiş özellikle sönük ince telli saçlar için

Elidorun köpükleri çıkmıştı 6 7 tl civarındaydı ama ne kadar etkili bilemiyorum

canım kesinlikle Schwarzkopf SILHOUETTE Köpük derim.muhteşem bir köpük.saça acayipp güzel şekil veriyor.taft,avon,nivea hepsi bir yana.gerçekten çokk iyi.tavsiye ederim500 mL'si 35 tl.baya bi gidiyor.
Silhouette-Super-Tutucu-Kopuk-500-ml__20422482_0.jpg

taft zaten swarzkoftun spreyi değil mi diğer markalarla ne alakası var ayrı marka gibi söylemişsinde ondan dedim, bu arada ben elidor kullanıyorum memnunum

Taft ultra güçlü dolgunlaştırıcı extra hacim saç köpüğü. fiyatı 8 tl. birde aynı isimle spreyi var. kutusu yeşil. Hatta bu ürünün reklamını tvde heidi klum yapıyor. Bu köpüğü bende kullanıyorum kesinlikle süper. Birde hacim veren fön makinasıyla alttan kurutma yaptınmı saçlar inanılmaz hacimleniyor. Bundan evvel hacim şampuanıda kullanmak etkiyi maksimum arttırır. Ben böyle yapıyorum

X