Saç Bakım Ürünleri saç kırıkları geçirme.

Redqueen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2012
21
1
Arkadaşlar benim saçlarım çok kırıktı yıpranmıştı arkadaşımın kullandığı saç serumundan almak istedim lakin oda almayı hep unuttu benimde saçlarım günden güne daha da yıpranıyordu. kuaför malzemeleri satan bi yer var burada oraya gittim ve oradaki kız bana bi serum önerdi. 2 gündür kullanıyorum banyodan hemen sonra ve kırıklarımın azaldığını söyleyebilirim.
İsim vermek yasak değildir sanırım size markasını vermek istedim.
tamamen bitkiselmiş. morfose saç serumu.
http://www.adnanakatkozmetik.com/modules/catalog/products/pr_01_384_max.jpg şişeside bu arkadaşlar. Öneririm yani ben çok memnun kaldım 2 günde.saçlarım yumuşacık kırıklarım azaldı ve parlak.uzun süre kullanımda ise saçları düzleştiriyomuş. Düzleştirici kullanmamada gerek kalmayacak. :)

Ama kırılmış saçların düzelme ihtimali yok ki tek çözüm kestirmek diye biliyorum ben :KK19:...Kestirdikten sonra o serumu kullanırsan kırılmasını önleyebilir...:KK34:

hayır canım arkadaşım başka bir serum kullanıyor. kız saçlarını bile boyattı kırıkları çoğalacağına azaldı. onu aradadım da bulamadım. bunu buldum ve kullanıyorum ve saçlarım sağlıklı görünmeye başladı kırıklarım azaldıı garanti verebilirim yanii :)

kırıklar azalmaz sadece çatal çatal görünümünü düzeltir bu serumlar sende düzeldi işe yaradı diye düşünürsün,
bu tür ürünler saçın nemini korumak ve kırık oluşumunu önlemek amacıyla kullanılır:KK34:

X