Saç Şekillendiriciler Saç düzleştiricisi için yardıım :)

0zge

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2012
28
0
Arkadaşlar bu ara paraya kıyıp bir saç düzleştiricisi almak istiyorum araştırmalara girdim .
Saçlarımın dipleri kıvırcık uçları dalgalı gür belimde ama çabuk şekil alırlar.
Daha önceden fakirin bir ürününü (liona) kullanmıştım iyonikti 25 liraya almıştım çok memnundum 2 sene sonra alt plakası çatladı .
Fakirden memnun kaldığım için amor set vardı maşa ve düzleştirici onu aldım eski düzleştiricimde kırılınca o düzleştiriciye mecbur kaldım ama aşırı derecede yıprattı saçımı uğraşınca güzel yapıyor ama günde 2 kere falan üzerinden geçmem gerek bende yıldım haliyle artık.
Şimdi başlıca markalar var burdanda araştırdığım kadarıyla remington , babyliss , philips . Tek seferde düzleşsin falan demiyorum olmayacak biliyorum ama daha hızlı düzleşsin kalıcı olsun istiyorum. Fikirleriniz ve deneyimleriniz çok önemli . Kesinlikle çok memnun kalırsın dediğininz düzleştirici markalarını modellerini bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

marka olarak philips önerebilirim.benimki iyonik değil,aldığımda öyle bir şey yoktu daha.alırsan iyonik al bence.

İyonik kabarmasını önlüyomuş sanırım eski düzleştiricimde öyleydi parlatıyordu yumuşatıyordu saçı philipsin çoğu modelinde var iyon özelliği sanırım

merhaba ilk fikir benden olsun :KK1:
ben Braun Satin Hair 7 kullanıyorum 1 seneden fazla oldu alalım sanırım :KK1:
herhangi bi sorun yaşamadım sabit 180 derecede kullanıyorum güzel düzleştiriyor düzleştirmeden sonra mat bir görüntü olmuyor saçlarım hep parlıyor doğal duruyor :KK16:
bu arada saçlarım ince telli ve boya yok..
artık mağazalarda deneme ürünleri oluyor denemeni tavsite ederim...

$braun-satin-hair-7-es2-1-main.jpg

resimde ekledim fikir olur umarım :KK34:

Ben de çok kararsız kalmıştım yine kk da çok araştırmıştım..
Saçım kalın telli kabarık ve uzundur...
Sonra gittim bakınırken kendimi remingtonun düzleştiricisini alırken buldum:KK1:
Bu alış verişin benim için bi şans olduğunu düşünüyorumm:KK16:
Alırken bu kadar güzel olacağını bilmezdim haliyle...
Islakken bunla kurutabiliyorsun ve hem saç daha az zarar görüyor hem de mükemmel bi düzlük oluşuyor saçında:KK16:
Plakaları kalın gayet güzel tutuyor:KK34:
Şimdi olsa yine alırım böyle bişey yok bence piyasada:KK16:
Fiyatı 159 falandı galiba geçen sene..
Şimdi aynı markanın saç şekillendirici setini de alıcam:KK34:

Bu da resmi:KK34:
$550066_300-300.jpg

Son düzenleme:
Benim saçımda gür baya ama ıslakken düzleştirince kesin kabarır diiye düşündüm bir an kabarıyor mu sonrasında ?

Hayır hiç kabarmıyor aksine dümdüz duruyor:KK34:
Ama ince ince parçalar halinde düzleştir öyle güzel oluyor..

İnce ince uğraşıyorum bende zaten kurutmadan bunla düzleştirip bide kabarma yaşamazsam kesinlikle kurtarıcım olur bu ürün çok teşekkürler :)

canim babyliss buharlı olanı öneririm mükemmeel fiyat biraz pahalı ama hem senelerce kullanırsın hemde 5-10 dk içinde fönlenmis gibi saclarin olur arti olarakta çatallaşma kırılma yapmıyor saçta birde elektriklenme olsun istemiyorsan ki olmuyorda öncesinde serum sür sacına ısıya karsı canim arti olarak braun iyonlu fırçasınıda yanında taşırsan elektriklendigi anda tara ilk düzlestirdigin hali gibi olsun :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu ara paraya kıyıp bir saç düzleştiricisi almak istiyorum araştırmalara girdim .
Saçlarımın dipleri kıvırcık uçları dalgalı gür belimde ama çabuk şekil alırlar.
Daha önceden fakirin bir ürününü (liona) kullanmıştım iyonikti 25 liraya almıştım çok memnundum 2 sene sonra alt plakası çatladı .
Fakirden memnun kaldığım için amor set vardı maşa ve düzleştirici onu aldım eski düzleştiricimde kırılınca o düzleştiriciye mecbur kaldım ama aşırı derecede yıprattı saçımı uğraşınca güzel yapıyor ama günde 2 kere falan üzerinden geçmem gerek bende yıldım haliyle artık.
Şimdi başlıca markalar var burdanda araştırdığım kadarıyla remington , babyliss , philips . Tek seferde düzleşsin falan demiyorum olmayacak biliyorum ama daha hızlı düzleşsin kalıcı olsun istiyorum. Fikirleriniz ve deneyimleriniz çok önemli . Kesinlikle çok memnun kalırsın dediğininz düzleştirici markalarını modellerini bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

Philips alma canım ben memnun kalmadım ama Braun harika gerçekten. Bide salga yapmayacağım sadece düzleştirmek istiyorum diyorsa kalın tabanlı al 10dk.da bitirirsin işiini:)

canımm ben yıllardır kulşlanıyorum çok güzel bi ürün çalıştığım yerdeki arkadaşlarımda beğendiği için çoğu aldı $sgrems1005.jpg

Philips 8350 xl hakkında çok olumlu yorum aldım vee alıcam sanırım alınca yorumlarımı paylaşırım

İnce ince uğraşıyorum bende zaten kurutmadan bunla düzleştirip bide kabarma yaşamazsam kesinlikle kurtarıcım olur bu ürün çok teşekkürler :)

Hiç pişman olmayacaksın kullanıcısından tavsiye:KK34::KK34:
Kim yaptı saçlarını diye yorumlar alırım hep:KK1:

arzumun erdem kramer serisi harika ben kalın olanını kullanuyorum 230 dereceye kadar cıkıyor,iyonik, 65 watt

arzumun erdem kramer serisi harika ben kalın olanını kullanıyorum 230 dereceye kadar cıkıyor,iyonik, 65 watt

Son düzenleme:
Geçen hafta arkadasıma düzleştirici almak için bayagı bir ürün denedik konuyu görünce de paylasayım dedim.Benim saclarım bayagı bir kıvırcıktır.Kendi düzleşticim philips marka ve onu da begenmişlerdi(ben kullanmıyorum pek) tatilde kızlar ama bu son deneyip aldıgımız ürün gercekten cok güzel hem de cok iyi sacımda bayagı güzel aktı düzleştirmesi de cabuk görüntüsü falan da cok hosumuza gitti bugün arkadsım saclarını yapmıstı cok güzel olmustu :) Adını da yazayım ürün uygundu da işin ilginci Rowenta SF4412 liss and curl 230.

X