Saç Bakım Ürünleri saç dökülmesi ve yeni saçlar

duduss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2012
148
48
Forumu çok sık takip ediyorum ancak ilk kez bir öneride bulunmak için konu açıyorum, çok fazla konuda faydalandıktan sonra benim işime yarayan bir şeyi paylaşmak istedim. saçlarımın ön kısmını (alnın üst kısmı) bariz bir şekilde açılmıştı ve çok moralim bozuluyordu. kuaförüm fotoğrafını yüklediğim ürünü tavsiye etti ve beni feci bir şekilde kazıklayarak bu ürünü sattı. alıp eve geldiğimde ürünü internetten arattığımda ürünün çok daha uygun fiyata internette satışı olduğunu gördüm. ürünü saçınıza duştan sonra sürüyorsunuz, sonrasında masaj yapıyorsunuz saç derinize. bir süre sonra zaten saç derinizin harekete geçtiğini fark ediyorsunuz. korkmayın bir şeyler oluyor demektir :) kuaförümün söylediğine göre 2 kür üst üste kullanıp 1 ay ara verip tekrar aynı şekilde kullanılabilirmiş. şuan parmak uçlarımla saç derimi ellediğimde yeni çıkan saçları fark edebiliyorum ve en önemlisi sorunlu olan bölge 3 kürde falan kapandı tamamen. bunun yanında bioblas şampuan kullanıyorum. sanırım o da dökülmeyi durdurdu. umarım saç dökülmesi yaşayan kişilere faydası dokunur.
acemi olduğum için fotograf belki çıkmaz diye ismini de belirteyim :) selective intensive lotion

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…