Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Botoxu Deneyimim..

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Besaraz

B: 76 ♡ G: ? ♡H:65
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
236
556
Kizlar merhaba bayramdan once sac botoxunu baya arastirmistim saclarimda ombre var banyodan sonra kurutup duzlestirmem 45dakikami aliyor. Dip boyasi yaptirirken onuda deneyeyim dedim once sacim yikandi sonra şeffaf bir sivisini var o sacima suruldu ve fonle kurutuldu sonrasında duzlestirici ile saclarim ince ince duzlestirildi ki bu sivi daha cabuk etki etsin diye. 1gun bekletip yikayabilirsin dedi kuaforum. Duzlessinde istiyordum ama sadece saclarin yumusar elektrik kabarma olayini %80 gecirir diye konusmustuk. saclarim sert sert oldu yapildigi gun. Ertesi gunu yikadim ve saclarim yumuşacik oldu. Ve duzlesmede oldu 45dk da yaptigim saci 10dkda duzlestirdim. Normalde sacimi fonsuz hayatta acamam kabarip elektriklendigi icin ama artik rahatca acabiliyorum.
Keratin bakimida yaptrdm daha once hic faydasi olmamisti ama bu botoxun cok faydasi oldu kizlar tavsiye ederim herkese.

Kizlar merhaba bayramdan once sac botoxunu baya arastirmistim saclarimda ombre var banyodan sonra kurutup duzlestirmem 45dakikami aliyor. Dip boyasi yaptirirken onuda deneyeyim dedim once sacim yikandi sonra şeffaf bir sivisini var o sacima suruldu ve fonle kurutuldu sonrasında duzlestirici ile saclarim ince ince duzlestirildi ki bu sivi daha cabuk etki etsin diye. 1gun bekletip yikayabilirsin dedi kuaforum. Duzlessinde istiyordum ama sadece saclarin yumusar elektrik kabarma olayini %80 gecirir diye konusmustuk. saclarim sert sert oldu yapildigi gun. Ertesi gunu yikadim ve saclarim yumuşacik oldu. Ve duzlesmede oldu 45dk da yaptigim saci 10dkda duzlestirdim. Normalde sacimi fonsuz hayatta acamam kabarip elektriklendigi icin ama artik rahatca acabiliyorum.
Keratin bakimida yaptrdm daha once hic faydasi olmamisti ama bu botoxun cok faydasi oldu kizlar tavsiye ederim herkese.
Ben de yaptırdım
Kimseye tavsiye etmem
Hiç begenmedim

Islem ayni sekildemi yapildi size hangi markay kullandılar acaba merk ettm
Evet ayni sekilde yapıldı
Markasını unuttum
İlk iki gün ıyıydı sacım yine ayni durumda
Ben de keratin bak yaptırıcam bikaç
Güne

Evet ayni sekilde yapıldı
Markasını unuttum
İlk iki gün ıyıydı sacım yine ayni durumda
Ben de keratin bak yaptırıcam bikaç
Güne

Keratin bakimi hic fayda etmiyor canm ben yaptirdim daha once botox daha ustun bir bakimmis ona gore. Benm saclarima iyi geldi botox

Bu bahsettiğiniz brezilya fönü adeta.
Botox, keratin bakım ve brezilya fönü hemen hemen aynı şeyler.
Saça sürülenşeffaf sıvı keratin ve içindeki formaldehitten dolayı kanserojen deniliyor.

X