Doğal Saç Bakım Kürleri saç beyazlamasını durduran sacı ana rengine döndüren dogal formül

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

feryy16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2011
37
0
Arkadaşlar bugün bu formulu saba tümerin programında verdiler
benim saçımda da beyaz cıkmaya başladı. İnsanın moralı bozulmayacak gibi değil.
şimdiye kadar hiç boyatmadım sacını boyatmak istemiyrm. bakalım bu formülü deneyecegim işe yarayacak mı?
Gerçi ben umutluyum baya etkili bişeye benziyor

20 ml Ceviz yağı
10 ml Çörekotu yağı
10 ml Isırgan Tohumu yağı
30 ml Havuç Yağı

Haftada 2 kere yapılacak arkadaslar.yarım saatten az durmayacak. ne kadar fazla süre tutarsanır o kadar etkili.tabi birde düzenli yapılacak.
Dediğim gibi saçların beyazlamasını durdurdugu gibi beyazlamış sacıda ana rengine geri döndürüyorr :)

Birde bu formülü saça masaj yaparak uyguluyoruz arkdaşlar.
Formül
Fitoterapist&Doğal Kozmetik Uzmanı
SEDA SAKACI ya aittir.

duydum ama izleyememiştim teşekkürler..........:KK34:deniycem bakalım işe yarayacak mı?

tamam anladıta kaç ay yada yıl kullanacağız.6 ay,1 yıl,yoksa bir ömür boyumu.marankinin sitesinde bu yağların orjinalı var sipariş edicem.ama ne kadar süre kullanacaz onu söylememiş mi tv ya çıkan hanım..

ne kadar süre kullanılacagını söylemedi zaten saba tümer yüzünden hızlı hızlı gectiler :)
haftada 2 defa yogun bi masaj yapar kullanın dedi bu sayede saç pigmentleri calışmaya baslayıp sacımız ana rengine
dönmey baslıyormuş. sarı saçlar içinde değisen bişey olmaz heraldee bende sarı saclıyım ve en kısa zamanda
bir aktara gidip bu yagları temin etmeye calısıcam :)

uygulamaya başlayan oldumu bende eşim için düşünüyorum da???

themra dan saç bakım yağı almıştım onun içinde ceviz yağı ve çörek otu yağı vardı diğer iki yağıda alıp içine katıp denyeceğim..

Canım Teşekkürler vermiş olduğun formüle.Musadenle bende senin formule bir ekleme yapayım.Bildiğiniz gibi saçın bütün problerini gideren Pracyanidin denen maddedir(Saçta dökülmeyi,Parlaklığı,Dolgunluğu saç köklerini besleyen bunlar gibi)Bu maddede Çok büyük miktarda üzüm çekirdeği konsantresinde yağın da var bundanda senin formüle katarsak Harika sonuç veriyor Harika dolğun ve parlak yumşak saçlara kavuşuyorsunuz.denenmiştir haftada bir kullanıyorum banyodan 2-3 saat önce sonra banyo yapınca yağdan eserkalmıyor pırıl pırıl saçlara kavuşuyorsunuz.Sayğılarımla

burdaki asıl ve esas formül çörekotu yağıdır diğerlerinle uğrasamazsanız bile mutlaka çörek otunu saçınızda uzun dönem deneyin en az 6 ayda etki ediyor aktardan öğrenmişdim üstelik kendiside geçen sene bembeyaz saçları varken şimdi hafif kahveye dönmeye başmaış gözümle görmesem inanmazdım gerçekden

ozoderm diye bişey çıkmış memnun olanda var olmayanda yorumları okudum da...

duyan bilen var mı????

ozoderm diye bişey çıkmış memnun olanda var olmayanda yorumları okudum da...

duyan bilen var mı????

gecen gazetede okumustum bahsettiğin ozoderm sağlık bakanlığınca onaylı olmadığı için toplatılıyomuş piyasadan haberin olsun içeriğindeki maddeler zararlıymıs bi de

X