Saç Bakım Ürünleri "Saç Bakım Rutini" paylaşımı

Parfumanyagi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
64
1
Kızlar böyle bir konu açmak istedim bilmiyorum önceden var mıydı ama inşallah yoktur.:KK1:

Burada herkes kendi saç bakım rutinini paylaşırsa güzel olur, önereceğiniz ürünler vs.

Ve ben başlatıyorum;

Duşta: Head&Shoulders Ekstra Dolgunluk şampuan, Hacı Şakir kına özlü saç kremi, Isana saç maskesi(mor).
Duştan sonra: Gliss sıvı saç kremi, Pantene güçlendirici serum, Kitoko argan yağı. (Tabii hepsini aynı anda sürmüyorum saçıma içlerinden birini seçiyorum:KK1:)
Isı kullanacaksam: Isana ısıya karşı koruyucu sprey.

Sizin saç bakım rutininiz ne kızlar? :21:

Son düzenleme:
Isırgan otunu kaynatıp saçımı o suyla yıkadığımda oldu .buda saçı biraz srtşeştiriyor anvak dokulmeyi azaltıyor

Haftada bir kere saç bakım yağı uyguluyorum.
Saçlarım kıvırcık bu yüzden elidorun kıvırcık saçlara özel şampuanını kullanıyorum.
Keratinli saç bakım kremim var şampuandan sonra onu sürüyorum.
Duştan sonra elidorun saç kremiyle veya watsons dan aldığım bal maskesiyle saçımı şekillendiriyorum.
Tüm işlemim bu.:KK70:

Haftada bir kere saç bakım yağı uyguluyorum.
Saçlarım kıvırcık bu yüzden elidorun kıvırcık saçlara özel şampuanını kullanıyorum.
Keratinli saç bakım kremim var şampuandan sonra onu sürüyorum.
Duştan sonra elidorun saç kremiyle veya watsons dan aldığım bal maskesiyle saçımı şekillendiriyorum.
Tüm işlemim bu.:KK70:

keratinli saç bakım kreminin markası ne? ne gibi etkiler gösterdi? :21:

benim saç bakım rutinim de wella sp repair şampuan kerastase yaşam çimentosu krem ve bonacure fibre force koruyucu sprey ayrıca duzenli olarak sirke yapıyorum şampuanın içine de çam terebentini koydum

X