Saç Bakım Ürünleri Sac bakım kürleri

Lock

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
2
0
34
Selam kızlar :) saclarımı uzatmaya çalışıyorum bu neden le hersey kullandım saçlarıma burda gördüm herseyi denedim tabi istediğim gibi sonuc alamadım..her ay olduğu gibi kuaförüme de gittim tabi o da hali ile biraz kızdı bana :) neden bilmediğin seyleri saçlarıma sürüyorsun vs vs.. Neyse bosverelim şimdi bunları :) kuaförüm ile saçlarımı uzatmaya karar verdik oda bana onda satılan bi markanın ürünlerini verdi bende aldım tabi adam bana herseyi tek tek anlattı o an anladım da şimdi unuttum bi ürün var sac kürü imiş şimdi ben bu sac kürünü ıslak saca mı yapıcam kuru saca mı ? Bana yardımcı olursanız sevirim :):)

markayı söylemen lazım? hangi ürün olduğunu... bilemeyiz ki böyle! kuru saça yapılanlarda var yaş saçada.. temiz saçada, yıkamadan öncede uygulananlar var??

markayı söylemen lazım? hangi ürün olduğunu... bilemeyiz ki böyle! kuru saça yapılanlarda var yaş saçada.. temiz saçada, yıkamadan öncede uygulananlar var??

fotograf yüklemeye calıstım ama yapamadım..ürün adı Vitality's Aqua Nourishing Mask..:44:

fotograf yüklemeye calıstım ama yapamadım..ürün adı Vitality's Aqua Nourishing Mask..:44:

hiç duymadım ital bir ürünmüş netten baktım da .. pek bi açıklama yok gibi. bilemiyorum canım. bence tekrar bi ara kuaförü sor olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…