SABIRSIZLIK ve HÜSRAN

DeliMaviMy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
33
1
44
SABIRSIZLIK ve HÜSRAN

--------------------------------------------------------------------------------

MERHABALAR HEPİNİZE
BU AYIN YANİ TEMMUZ' un 12' si HAMİLE KALMAM İÇİN UYGUN GÜNDÜ. DÜN YANİ AYIN 20 ' SİNDE BELKİ KAN TESTİNDE SONUÇ ÇIKAR DİYE EŞİMLE GECE 10 DA HASTANEYE GİDİP TEST YAPTIRDIK.İKİMİZDE ÇOK HEYECANLIYDIK VE SÜREKLİ HAYAL KURUYODUK ÇÜNKÜ HENÜZ ANNE VE BABA DEĞİLDİK.1 SAAT BEKLEDİK SONUÇLARIN ÇIKMASI İÇİN VE SONUÇ ÇIKTI.Bİ UMUTLA DOKTORA GÖSTERDİK VE KAFASINI İKİ TARAFA SALLAYARAK YOK DEDİ.ÇOK İSTİYODUM EVET VAR DEMESİNİ AMA OLMADI.EŞİM VE BEN HİÇ KONUŞMADAN EVİMİZE GELDİK EVDE SÜREKLİ TESELLİ ETTİ BENİ.BU GECE HİÇ DÜZGÜN UYUYAMADIM.RÜYAMDA SÜREKLİ BAŞKA HASTANELERE GİDİP TEST YAPTIRIYODUM.ÇOK ÜZGÜNÜM ÇÜNKÜ BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM.AMA TEK TESELLİM 1 HAFTALIKKEN BELKİ TESTTE ÇIKMAZ DİYE DÜŞÜNMEM,HENÜZ ADETİME 1 HAFTA VAR.BENİM GİBİ SABIRSIZ OLAN VARMI ACABA.SONU HÜSRANLA BİTİYO KİMSE ACELE ETMESİN BENCE::

MERHABALAR HEPİNİZE
BU AYIN YANİ TEMMUZ' un 12' si HAMİLE KALMAM İÇİN UYGUN GÜNDÜ. DÜN YANİ AYIN 20 ' SİNDE BELKİ KAN TESTİNDE SONUÇ ÇIKAR DİYE EŞİMLE GECE 10 DA HASTANEYE GİDİP TEST YAPTIRDIK.İKİMİZDE ÇOK HEYECANLIYDIK VE SÜREKLİ HAYAL KURUYODUK ÇÜNKÜ HENÜZ ANNE VE BABA DEĞİLDİK.1 SAAT BEKLEDİK SONUÇLARIN ÇIKMASI İÇİN VE SONUÇ ÇIKTI.Bİ UMUTLA DOKTORA GÖSTERDİK VE KAFASINI İKİ TARAFA SALLAYARAK YOK DEDİ.ÇOK İSTİYODUM EVET VAR DEMESİNİ AMA OLMADI.EŞİM VE BEN HİÇ KONUŞMADAN EVİMİZE GELDİK EVDE SÜREKLİ TESELLİ ETTİ BENİ.BU GECE HİÇ DÜZGÜN UYUYAMADIM.RÜYAMDA SÜREKLİ BAŞKA HASTANELERE GİDİP TEST YAPTIRIYODUM.ÇOK ÜZGÜNÜM ÇÜNKÜ BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM.AMA TEK TESELLİM 1 HAFTALIKKEN BELKİ TESTTE ÇIKMAZ DİYE DÜŞÜNMEM,HENÜZ ADETİME 1 HAFTA VAR.BENİM GİBİ SABIRSIZ OLAN VARMI ACABA.SONU HÜSRANLA BİTİYO KİMSE ACELE ETMESİN BENCE::

zaman zaman hepimiz böyle sabırsızlıklar yapıyor.ama sen daha yenisin galiba bu yolculukta.ben ilk zamanlarda adet olsam bil gider yine test alırdım belki üstüne görmüşümdür diye.ama artık zaman ilerledikçe sende sabırlı olmayı öğreniyosun.inşallah sen en kısa zamanda hamile kalırsın canım.bir daha hüzsran yaşamaman dileğiyle...........

canım benim üzme kendini lütfen neyin üzerinde yoğunlaşırsan o bir şekilde geriye atıyor kendini benim bir arkadaşım vardı çok uğraştılar yapmadıkları kalmadı bebek için sağlık açısından da bir problemleri görünmüyordu iki- iki buçuk yılllık bir uğraştan sonra bıraktı bu sağlık olsun kısmetse olur yoksa bu gidişle kafayı yiyeceğiz dediler düşünceden uzaklaşıp tatile gittiler geri döndüğünde arkadaşım hamileydi yani diyeceğim ne olursa olsun üzme kendini vakti zamanı vardır diye düşün

sevgilerimle...

Kızlar tesekkür ederim sizlere.beni yalnız bırakmadığınız için.teşekkürler sevgiler hepinize.haklısınız belkide nasip kısmet meselesi ve daha ilk deneyiyimdi bebek için.adetlerim düzenli ve hiç doğum kontrol ilaçları kullanmadım.28 i adet tarihim onu beklicem mecbur hala umudum var.umarım anlarsınız beni

tabiki seni anlıyoruz.ama unutma sağlıklı bir çiftin bir ayda bebek yapğma şansı sadece %20 canım.yani bu ay olmaması seni sakın ümitsizliğe kapılmana neden olmasın.ovulasyon günlerini bul.zaten adetin düznliymiş.gün aşırı birlikte olun eşinle ve ilişkiden sonra bir müddet kalkma yataktan ve kalçanın altına fazla yüksek olmayan yastık koy.hadi iyi şanslar.......

delimavi canım çok standrt bi öneri olacak ama kafana fazla takma bence oluruna bırak birde testi erken yaptırmışsın ben de daha önce erken yaptırmıştım negatif çıkmıştı adetten üçgün önce baktırdım pozitifti.

Gebelik hormonu , döllenme gerçekleştikten hemen sonra değil fetus rahime yerleştikten sonra kanda yükselmeye başlıyor. Geç döllenme olursa hormon artışı geç olabiliyor diye biliyorum...

Yani bu ay için hala bir umut var , olmazsa da sonraki aya denersin canım...

bende senin gibi sabirsizdim ama benim sonum husrandi adet oldum.umarim erken yaptirmisindir ve hamilesindir.Bende dun ruyamda dr a gittim ultrason yapiyo ve bana sekizin var diyo.anlamiyom ne dediniz dedim"karninizda 8tane bebek var''dedi.dunyalar benim oldu tam 8tane.Uyandigimda hala adet oluyodum:KK43:

canım
üzme hemen kendini
hem daha ilk deneme hem de daha adet olmamışsınnn
bu da demektir ki hala hamiş olma şansın var...

X