Sabba delta beach hakknda bilgisi olan varm........

zZzlem

İNŞALLAH BİR GÜN........
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
14.731
10
slm arkadaşlar.ağustosun 16 sında sabbıa delta beach resort e gidicez.çok güzel bir yer gibi görünüyor.gidip bilgisi olan varmı aranızda acaba..........:dance:

cnm bn intten yorumlara baktımda gidenler genelde hep pişman hatta rezalet bi tatildi diolar

bence netteki yorumlara pek güvenme cnm çünkü tatil vitrininden bulduğumuz ve gittiğimiz 5 yıldızlı bir yerden yeni geldik netteki fotolar yorumlar şahane olmasına karşın ben gittiğimiz yerden verilen hizmetlerden hiç memnun kalmadım hattta ve hatta çıkaken şikayet dilekçelerimizi veripte ayrıldık tatil köyünden onun için ben iyice bir araştırma yapın derim
inş güzel bir tatil olur cnma.s
http://nancy1.blogcu.com/

arkadaşım ben gittim delta beach otele ve memnun kaldık bu sene haziran 9 unda gittik.sezon yeni açıldığı için aşırı bir kalabalık yoktu ama otelin geneli dolu idi. genelde fransızlar vardı.türklerde çoktu tabi.yemekleri güzel bir çok çeişt çıkıyo bir iki çeşiti mutlaka herkesin yiyebileceğini hayır diyemeği yemeklerden yani şöyle diyim bir kaç çeşit yemek var sebze yemekleri etli yemekler falan bunların yanında köfte ızgara balık tavuk vs. mutlaka çıkıyo diğer sebze yemeklerini yemesen bile bunlardan mutlaka herkes tercih ediyo ve yiyecek bişi bulamadım demiuosun. tatlıları mükemmel.salataları bol ve güzel kahvaltıları şahane hergün poğaça börek açma çıkıyo mutlaka istersen omlet yaptırabiliyosun kızarmış sosis çok çeşitli peynirler reçeller.. öğlenleri patats kızartması hamburger pide veriyolar öğlen yemek yemesen bile bunları yiyebilirsin. içeçeklerde genlede bu tür oteller meyvesuyu yerine tang veriyolar bira rakı vs onlar gayet iyi bol sulandırtılmış bira vermiyolar anlayacağın. odaların temizliği gayet güzel hergün temizliyolar tuvaletleri odayı düzeltiyolar havluları hergün değiştiriyolar.aktivite çok fazla yok sakin bir tatil geçirmek istiyosan git öğlene kadar havuz başında animasyonlar yarışmalar yapıyolar öğleden sonra 4 e kadar herkese kenid havasında sonra beach voley ve plates aerobik derlseri oluyo çok eğlenceli oluyo bu dersler. havuzu biraz küçük denizi bayaa derin iskele var ve orası baya rüzgarlıydı biz gittiğimizde yanına hırka ve kot pantolon almadan gitme derim. ama tabi benim gittiğimde hazianın başıydı şimdi ağustos.
merkeze uzak otelden minibüsler kalkıyo ücretli belli saatlerde bodrum merkeze bırakıyo dönüş saatlerinde alıyo otele geri götürüyo.
çılgınca dans etmek eğlenmek istiyosan gitme derim ama daha sakın dinlenmek istediğin bi tatilse tavsiye ederim.akşam eğelenceler oluyo ama 11-11,30 gibi bitiyo.
güzel bir yer ben beğendim
iyi tatiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…