Sabaha Kadar IŞİD Videosu İzledi, Annesini Kesti!

matmazeldepresif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2014
7.981
11.888
Danimarka'da yaşayan 15 yaşındaki çocuk IŞİD'çilere özenip annesini bıçaklayarak öldürdü.
sabaha-kadar-isid-videosu-izledi-anesini-kesti-7697052_x_5974_300.jpg

15 yaşındaki Danimarkalı Lisa Borch, İngiliz tutsaklar David Haines ve Alan Henning'in IŞİD militanları tarafından kafalarının kesildiği videoları izledikten birkaç dakika sonra annesini 20 kez bıçaklayarak öldürdü.

SABAHA KADAR IŞİD VİDEOSU İZLEMİŞ

Polis daha sonra çocuğun bilgisayarını incelediğinde kızın sabaha kadar IŞİD videoları izlediği ortaya çıktı.

ANNESİYLE TARTIŞIYORMUŞ

Lisa'nın kardeşi ise bazen Lisa ve annesi arasında çıkan tartışmalar yüzünden eve gelmediğini söyledi.

SEVGİLİSİ DE IRAKLI

Borch'un 29 yaşındaki Iraklı sevgilisi Abdullah'la beraber IŞİD'e katılmak için Suriye'ye gitmeyi planladığı iddia ediliyor.

İKİSİ DE HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Borch 1 yılı ıslahevinde olmak üzere 9 yıl hapis çezasına mahkum edilirken sevgilisi ise 13 yıla mahkum edildi. Cezası bitince sınır dışı edilecek.

http://www.haberler.com/sabaha-kadar-isid-videosu-izledi-anesini-kesti-7697052-haberi/

ben ülkeden kacmaya calsıyorum , mıllet ıraklı sevgılı yapıyo..
hangımızın kafa güzel anlamadım :KK12:

boşver ülkenden kaçma nereye gidersen git insanın vatanı bir ayrıEn Büyük TÜRKİYE

ama ıraklı da bir sevgili bulma bana kalırsa :KK43:

ama illa ne gelirse ona razıyım dersen bende dahil hem bu ülkeden gidelim ıraklı sevgilide yapalım.sonumuz ışıd mi olur kelle mi gider yol kenarında cesedimiz mi bulunur yoksa saraylarda hanım mı oluruz belli olmadan yaşamakta güzel olurdu.:KK53::eek:

herhalde cesaret işi.:KK17:

boşver ülkenden kaçma nereye gidersen git insanın vatanı bir ayrıEn Büyük TÜRKİYE

ama ıraklı da bir sevgili bulma bana kalırsa :KK43:

ama illa ne gelirse ona razıyım dersen bende dahil hem bu ülkeden gidelim ıraklı sevgilide yapalım.sonumuz ışıd mi olur kelle mi gider yol kenarında cesedimiz mi bulunur yoksa saraylarda hanım mı oluruz belli olmadan yaşamakta güzel olurdu.:KK53::eek:

herhalde cesaret işi.:KK17:
Allah yolunu acık etsın bacı kardes..
Ben o hakkımı 10 yıl önce doldurdum .. Kızıma güzel tavsiyelerde bulunabılırım yalnızca :KK53:

Allah yolunu acık etsın bacı kardes..
Ben o hakkımı 10 yıl önce doldurdum .. Kızıma güzel tavsiyelerde bulunabılırım yalnızca :KK53:

evlimisin ne güzel allah mutlu etsin...

allahım kızınında geleceğini güzel etsin...

o yazdıklarımı yapıcak nokta kadar cesaret yok bende allah korusun dışarı çıkarken bile bin kez etrafımı kontrol ederim allah yoldan kimseyi çıkarmasın huysuzcum...

bu ışıd gibi insanları ağına düşüren örgütler de kahrolsun.

ben ülkeden kacmaya calsıyorum , mıllet ıraklı sevgılı yapıyo..
hangımızın kafa güzel anlamadım :KK12:

kafalar mayalı hamur kıvamında kızın :KK53: bu güzellikle, yunan heykeli gibi danimarkalı polisler dursun sen git iranlı sevgili yap :KK53:

bu arada sabaha kadar aslan belgeseli izlese gidip antilop mu avlayacaktı? kafamda deli sorular :confused:

evlimisin ne güzel allah mutlu etsin...

allahım kızınında geleceğini güzel etsin...

o yazdıklarımı yapıcak nokta kadar cesaret yok bende allah korusun dışarı çıkarken bile bin kez etrafımı kontrol ederim allah yoldan kimseyi çıkarmasın huysuzcum...

bu ışıd gibi insanları ağına düşüren örgütler de kahrolsun.
amın amin... hepımızın evladını..
amın agına düşürenleride , başımıza saranlarıda kahretsin..

kafalar mayalı hamur kıvamında kızın :KK53: bu güzellikle, yunan heykeli gibi danimarkalı polisler dursun sen git iranlı sevgili yap :KK53:

bu arada sabaha kadar aslan belgeseli izlese gidip antilop mu avlayacaktı? kafamda deli sorular :confused:
manyaqlar işte..

ben bekarkene yoktu böyle danımarkalı dipcik polisler.. hos varsada erişim engelim vardı.
İranlı değil kız sevgili IRAKLI! aşk olsun :-)
ayrıca iran yaşanılası bir memleket tımım mıı o_O

amın amin... hepımızın evladını..
amın agına düşürenleride , başımıza saranlarıda kahretsin..

manyaqlar işte..

ben bekarkene yoktu böyle danımarkalı dipcik polisler.. hos varsada erişim engelim vardı.
İranlı değil kız sevgili IRAKLI! aşk olsun :-)
ayrıca iran yaşanılası bir memleket tımım mıı o_O

oluuuur o zaman biz danimarkaya giderken, iranı yaşanılası bir yer olarak görenleri de oraya bırakırız geçerken kova :KK70:

kurban arefesinden başlıyam sabaha kadar küçük baş büyük baş nasıl kesilir izliyecem.sonrası bütün gördüğüm herşeyi kesicem:KK53::KK62::KK62::KK62:

X