Sabah uyaninca yüzümden 1 kilo yağ çikiyor

HAWAI

Çek elini memleketimden!!
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
199
4
KIZLAR BIKTIM SURATIMDAN. SABAH KALKTIĞIMDA ÖZELLİKLE BURNUM VE ALNIM OLMAK ÜZERE YÜZÜMDE ÇOK YAĞ BİRİKİYOR. ELİMLE SİLDİĞİM ZAMAN SANKİ ELİM ZEYTİNYAĞINA BATIRILMIŞ GİBİ OLUYOR. VE DOĞAL OLARAK SABAH KALKTIĞIMDA SİVİLCELERİME 3-5 SİVİLCE DAHA EKLENMİŞ OLUYOR. SABAH PUDRA SÜRÜYORUM ÖĞLENE DOĞRU SURATIM YİNE YAĞLANMAYA BAŞLIYOR. İĞRENÇ.:1no2:
NELER KULLANMADIM Kİ. AVONUN VE VİCHY NİN YAĞLI CİLTLER İÇİN 3LÜ SETLERİNİ BİR DÜNYA PARA VERDİM. HİÇBİR B.KA YARAMADI ARKADAŞLAR. BU GİBİ ÜRÜNLERE İNANMAYIN.
BANA SURATIMI KURUTACAK SABUN VEYA DOĞAL BİR YÖNTEM ÖNERECEK ARKADAŞLAR YOKMUUUUUUU?kaydirigubbakcemile3

avon ve vichy mi kafamçokkarıştı
yapma arkadaşım ya...
işe yaramayan 2 marka
biberiye sabunu edin bi yerlerden ve onu dene
gül suyu asla kullanma
Tuliş'in açtigi bi konu vardi "yıllar once sivilcelerime bu su ile veda ettim" diye
o başlıgı bul ve o karişimi yaptir eczaneye
cildin yag dengesini korur sivilcelerini kurutur

yapma arkadaşım ya...
Işe yaramayan 2 marka
gül suyu asla kullanma
tuliş'in açtigi bi konu vardi "yıllar once sivilcelerime bu su ile veda ettim" diye

ya işte o aratmayi bir türlü beceremedim. Nerden arattirma yapicaz.
Ara kismina kelimeyi yaziyorum "öyle bir kelime bulunamadi" diyor.

KIZLAR BIKTIM SURATIMDAN. SABAH KALKTIĞIMDA ÖZELLİKLE BURNUM VE ALNIM OLMAK ÜZERE YÜZÜMDE ÇOK YAĞ BİRİKİYOR. ELİMLE SİLDİĞİM ZAMAN SANKİ ELİM ZEYTİNYAĞINA BATIRILMIŞ GİBİ OLUYOR. VE DOĞAL OLARAK SABAH KALKTIĞIMDA SİVİLCELERİME 3-5 SİVİLCE DAHA EKLENMİŞ OLUYOR. SABAH PUDRA SÜRÜYORUM ÖĞLENE DOĞRU SURATIM YİNE YAĞLANMAYA BAŞLIYOR. İĞRENÇ.:1no2:
NELER KULLANMADIM Kİ. AVONUN VE VİCHY NİN YAĞLI CİLTLER İÇİN 3LÜ SETLERİNİ BİR DÜNYA PARA VERDİM. HİÇBİR B.KA YARAMADI ARKADAŞLAR. BU GİBİ ÜRÜNLERE İNANMAYIN.
BANA SURATIMI KURUTACAK SABUN VEYA DOĞAL BİR YÖNTEM ÖNERECEK ARKADAŞLAR YOKMUUUUUUU?kaydirigubbakcemile3

inanmıyorum ayynennn bennn aynenn ..okudum ve benim başlıgım amaniiiin dedim hemenn :eek:
aynı problem bendede vardı saf zeytinyaglı sabun aldım hemde senin o para döktügün kremlerin yanında vzzz :eek: hihoyyyt sabah-akşam uyguluyacaksın arada bide kükürtlü sabun canım hem siyah noktalarımada iyi gelio

yapma arkadaşım ya...
işe yaramayan 2 marka
gül suyu asla kullanma
Tuliş'in açtigi bi konu vardi "yıllar once sivilcelerime bu su ile veda ettim" diye

gül suyu neden asla???bende kullanıyoruym da...

Kızlar gülsuyu yağlı cildi dahada yağlandırıyormuş...
Cildiniz kuru ise problem olmaz sanırım kaydirigubbakcemile2

canım aksamlari limon surup yat... birebir geliyo kaydirigubbakcemile2

inanmıyorum ayynennn bennn aynenn ..okudum ve benim başlıgım amaniiiin dedim hemenn :eek:
aynı problem bendede vardı saf zeytinyaglı sabun aldım hemde senin o para döktügün kremlerin yanında vzzz :eek: hihoyyyt sabah-akşam uyguluyacaksın arada bide kükürtlü sabun canım hem siyah noktalarımada iyi gelio

CANIM BUNLAR KESIN ÇÖZÜMMÜ GERÇEKTEN. BEN HERŞEYİ DENEDİM AMA BEN KÖKTEN ÇOZÜM İSTİYORUM. BU SABUNLARI KULLANDIKTAN 3-4 SAAT SONRA TEKRAR YAĞLANIYOR. VE SİVİLCELEEEEEEER ÇIKIYOOR NEFFFRET EDİYORUM. OFF SONUNDA RUACUTTANNE DİYE BİR İLAÇ VARMIŞ ONU KULLANICAM GALİBA:kızgın:

Bende de aynı sorun var ama + yüzümü sadece soğuk suyla yıkadığımda bile acaip kuruo sızlıyo.İrenç bişi ya bence şanslısınız en azından kurutunca çözüm olacak ben kurutsam çatlıcak böle bıraksam vıcık bu kadar yağ üretebilen bi cilt nası nemi hapsedemiyo anlamıyorum.Limon sabunu aldım acaip kurutuyo die kullanamıyorum belki sizin işinize yarar bi deneyin isterseniz

bnde de aynı sorun mevcut kıslar...
benzamicyn , gliserinli sabun, niveanın nerdeyse tum urunleri, sebamed, clean and clear. cleocin, neutrogenanın en etkili urunlerini kullandım...
sonuc sıfır..
1 saat sonra cilt yine yaglanıor..
doktorum kremler etkilşi olmuo belirli bi sureden sonra dedi ve içten cozum gerekli dedi.. roacuttane verdi.. gun asırı da izotrexin kullanıorm..baska yolu yok kıslar... kozmetik firmalarına para bayılmayın..dermatologa gorunun derim.. paranısa yasık olur.. senelerdir sabunlara toniclere verdiim paranın haddi hesabı yok... yasık yani..

Ha doru o da var isotrexin varya 3 günde kesin sonuç hatta nası nemlendiririm die düşünürsünüz 3 gün sonunda:))

ben kükürtlü sabun kullanıyorum benimde cildim yağlı.fena sayılmaz .acaba sebamed dahamı iyi olur,kullanan varmı?

canim yukarda "uzman estetisyenden sorunlarınıza çözümler..." basligi altinda sevilay arkadasimiz cok guzel bir sekilde yardimci oluyor istersen oraya bu sorununu yaz eminim yardimci olur.

benim sana tavsiyem kil icerikli mumkunse isirgan otu olan maskeler var toz seklinde ve suyla civitiyorsun cok ucuz ustelik , onlardan dene cok iyi gelecegini dusunuyorum sivilcelere bilhassa

Benim de cildim karma gülsuyumu da kendim yapıyorum arkadaşlar ve size de öneriyorum cildiniz yağlıysa da böyle yaparsanız kurutur ama kesin çözüm değil tabi ki,
Eğer taze gül yaprakları bulabilirseniz gül yapraklarını bir miktar limon tuzu ve az miktarda şekerle ovun sonra bunu uygun bir şişeye koyun üzerine göz kararı biberiye otu atın, biraz da deniz tuzu ekleyin(1-2 çay kaşığı olabilir), bunların üzerine iyi su koyup bir güzel çalkalayın, sonra buzdolabına atın.1-2 gün içinde kullanılabilir hale geliyor. Cildi gerginleştiriyor, ama hassasiyetiniz varsa iyi gelir mi bilemem.

ben benzemicyn kullandım 3 günde cildimi nasıl kurttu anlatamam bırakmak zorunda kaldım bıraktıktan sonra 4.günümde yaglanma belirtileri tekrar başladı yagsız bir nemlendiriciyle devam edicem şimd kullanmaya ama bunu dr bana sivilcelerim için verdi o derece kurtttuki kapı kapı nemlendrici aradım birde bu benzamicyn i deep cleen gel le kullandım o da sabun içerdiginden cildimi çöle çevirdiler resmen :KK70:

aynı sorun bendede var ama sıvılce cıkmıyo ALLAH' tan .. sabah uyandıgımda yuzum vıcık vıcık yağ sinir oluyorum özellikle t bölgem ve ilginçtir kii buna ragmen cıldım soyuluyo.. ben nıvea young serısını kullanıyorum 3 yıldır duzenlı olarak kalıcı bi çözüm olmuyo ama napim.. hem yüzüm soyuluyo hemde yaglı nasıl bişey anlamış degilim... bunun için çözümü olan var mı??:KK43::KK43:

X