saatteki uyumun anlamı neydi? :P

A

Aria

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Aria
kızlar ya hani saate bakınca 11:11 12:12 gibi uyumlu olduğunda sevdiğin seni düşünüyo gibi bişey derler ya, inanıyomusunuz ona
ya da mantıklı bi acıklaması var mı bunun??
cünkü bu konuyu ciddi düşündürecek derecede denk gelmeye basladı, nerdeyse her saat oluyo 13:13 sonra 14:14 15:15.. sinirim bozulmaya basladı, az önce de 01:01 oldu yine :s

• Konu Sahibi Aria
bende duymuştum onu. bazen bakıom denk gelmesine 1dk kalmış. 1dk sonra bakıom dalga geçiom kendi kendimle. bence alakası yok:)

• Konu Sahibi Aria
sevdiğin seni düşünüyo derlerdi
ben denedim yalaan

• Konu Sahibi Aria
bende duymuştum onu. bazen bakıom denk gelmesine 1dk kalmış. 1dk sonra bakıom dalga geçiom kendi kendimle. bence alakası yok:)

bak onu ben de yapıyodum ama artık ona da gerek kalmıyo, kendi denk geliyo ztn :)) sürekli olunca da insan aklından geciriyo illa ki anlamı varmı acaba diye, neyse yaa seytan dürtüyo heralde "saate bak" diye kafayı yedirtmek icin

• Konu Sahibi Aria
hadi yaa:çok üzgünüm: keske gercek olsa.....

tatlım,benim ortaya attığım şeye çok sevineceksina.s
ne zaman sen onu düşünsen,sevdiğinde seni düşünüyor derler.(salladım ama inanılmayacak birşey değil:roflol:)

üzülme,telepatiyle seni düşünmesini sağlaa.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…