Saatler sonra silik çizgi

Sabah 10 da en aşagidaki testi yaptim 3 saat sonra silik cizgi cıkmış adete 2 gün var dün pembe sonra koyu bir damla kan geldi.laboquik test.yukardaki testler önceki günlere ait.var mı bir seyler acaba
3. Testte var gibi duruyor ama umut vermek istemem tabi tekrarlayın inşallah hamilesinizdir

Merhabalar aynı testle aynı durumu yaşıyorum. Sonucunuz belli oldu mu acaba. Var mıymış gebelik

Var canım hamileyim hatta şuan bulantıdan duramıyoruminşallah hamilesindir sende
Aay inşallah ya. Hamilenin duası kabul olurmuş. Bana da tüm isteyenlere de hayırlısıyla nasip olsun. Benim sonuçlarım da bu şekilde. Gün gün belirginleşti çizgi. Yani gayet net çizgi ama çok beklemiş olması kafamı karıştırıyor

Eklentiler

• 48C871BA-24D3-45CF-B12C-71DD3849C883.jpeg
    220,5 KB · Görüntüleme: 2.662
Hadi inşallah hamilesindirbenim cizgiler düne göre aynı silik senin 1.testin gibi yarın adet günüm gidip kan vericem sanırım kimyasal geciriyorum

Ne kadar sonra çıktı testlerin

Baya net çıkmış canım kan ver bence hamilesin şimdiden tebrik ederim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Hadi inşallah hamilesindirbenim cizgiler düne göre aynı silik senin 1.testin gibi yarın adet günüm gidip kan vericem sanırım kimyasal geciriyorum
Ünşallah. Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah öyle deme kuzum inşallah değildir. Öyleyse bile hayırlısını versin Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…