Saç Bakım Ürünleri Sa maskesi neriniz?

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar dermokil denen bir markanın saç maskesi çıkmış bitkisel bir maske bu maskeyi kullanıp da memnun kalan var mı acaba aranızda? dün markette gördüm ama fikirlerinizi almak istedim kullanıp da ne gibi bir etki gördünüz? ya da saç maskesi olarak tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı? paylaşırsanız sevinirim...

ben o marka kullanmadım ama benim kullandığım bana çok iyi geldi.Avonun planet spa ölü deniz mineralli saç bakım maskesi..kremden sonra uyguluyorum 4-5 dk. bekletiyorum sonra duruluyorum.
Resmen oreal yemiş saçım kendine geliyo..

mrb ben saçımı evde boya alıp boyamak istiyorum fındık kabuğu yada çikolata kahvesi sonrada kuaförde bal rengi röfle yaptırmak istiyorum olurmu acaba saçım yanarmı bilen beni bilgilendirirse sevinirim şimdiden tşkler.

mrb ben saçımı evde boya alıp boyamak istiyorum fındık kabuğu yada çikolata kahvesi sonrada kuaförde bal rengi röfle yaptırmak istiyorum olurmu acaba saçım yanarmı bilen beni bilgilendirirse sevinirim şimdiden tşkler.

LOREAL IN OZEL RENK ACICI BOYALARI VAR AMA DIKKAT ET BOYA DEGIL RENK ACICI ISTEGINE GORE 2 TON 3 TON GIBI SECENEKLERI WAR ONLARI DENEYEBILIRSIN BEN SACIMI COK DEFA EVDE KENDIM BOYADIM UST USTE COK BOYADIM OREAL OLAMADIKTAN SONRA YANMAZ SACLARIN BISEY OLMAZ KORKMA HAYATIM

Avonun planet spa kullanıyorum pek memnun degilim ya

kesinlikle avonun zeytinyağlı saç maskesi. ben nerdeyse 2 haftada bir saç byuyorum. zerre kadar saçım yıpranmadı ve üstüne üstlük bir de saç uzatıor. mükemmel bişi

dfn garlı maske mi daha etkili sizce avonun zeytinyağlı maskesi mi?
dfn garlı yı ben kullanmıştım ama çok ahım şahım bir deişiklik olmamıştı gerçi bir iki kez kullandım çok erken bir yorum yapmışım!
tekrar mı kullansam die düşünüyorum ama o da durulanıyor gene aynı tas aynı hamam olabilir durulanmayan maske kullanan var mı?

Arkadaslar benim sacımın ucları cok yıpranmıstı uclarından kestirdiğim halde tiftik tiftik durıyordu. Hatta sacımı yıkayınca üst taraflar nemli kalırken uclar hemen kuruyordu. John Frieda'nin yogun nemlendirici bakım kremini aldım. önce arkadasında yazan sekilde uyguladım bu nasıl ürün keske almasaydım demiştim. Bi gün sac maskesi olarak sacımda bekletip yıkayacaktım aksamdı üsendim yıkamadan yattım sabah yıkadım. Kuruttugumda sac uclarımın eski kurulugu kalmamıstı. 2. uygulamamda daha da düzeldi. :) suan tekrar sacımda :) sabah yıkayacam

avon planet spa ; zeytinyagı özlü bi saç maskesi ben uzun zamandır kullanıyorum çok da memnunum yumusacık yapıyo ve parlaklık veriyo tavsiye ederim kızlar :) fiyatı da indirime girince 2 - 3 tane alıyorm ben stok yapıyorum :)

avonun mavi bi maskesi var cok kuru ve ypranmış saçlar içinn
bugun ilkdefa kullandmm ve in anlmazzz yumusacık ve puruzsz oldu saclarm kırıklarm yok gibii

avona gram guvenmıyorum ya sasırıyorum boyle kullanıpta ıyı sonuc alan duydugum zamankafamçokkarıştı

planet spa ve çok kuru ve yıpranmıs saçlar için olan ürünleri bnde kullanıorm oldukça memnunum..

Planet spa bende kullanıyorum. ama her banyodan sonra surmuyorum 2 haftada bir genelde. sıcak uygulanan yagı ve kavanoz gibi biseyde bakım maskesi var snrm zeytinyaglı olandı. 1-1bucuk yıldır bittikce alırım annem ben akrdesm memnunuz..

benim saçım aşırı dökülüyor üstelik tepemde saç çok seyrekleşti ne gibi bir maske kullanabilirim saçım yumuşak ama zeytinyağ yapmak istemiyorum önerilerinizi bekliyorum

bende avon makyaj ürünlerini kullanıyorum ama şampuan, cilt bakım ürünlerini
cesaret edip kullanamıyorum. bu zeytinyağlı maskeden hemen herkes memnun,
çevremdekiler de burdaki arkadaşlar da... bu ay da indirimde o ürün, alsam mı diye
düşünüyorum açıkçası...
bu arada ben bi markette 'selesta life' diye bi ürün gördüm, nette biraz araştırdım,
zeytinyağ içeriyor. saç bakım kremini bir alıp kullanayım dedim, gerçekten saçlarıma
bir ışıltı geldi, hatta dökülmez oldu... ben de şaşırdım açıkçası :bbo:

X