Saç Bakım Ürünleri Sa bakm kr

caylan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
55
3
saçlarım kuru kemoterapiden önce kalın telliydi şimdi ince telli oldu kıvırcık ve uzun...Bu hafta sonu yeni bir şey denedim ve gerçekten saçımı ipeksi yaptı...Dökülme üzerine etkisi var mı bilemiyorum ama denemekte fayda var sizinle paylaşayım dedim.

Dipler için : Hint yağı, yılan yağı, defne yağı, zeytin yağı , bepanten ampul, evigen ampul
uçlara: dax marka saç bakım yağı beyaz kutuda katı krem kıvamında 19 ytl idi...

1 saat beklettim. Yumuşak oldu valla kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile5 laelaelaelaelae:eek:

arkadaşım öncelikle büyük geçmiş olsun, Allah şifa versin, bir daha göstermesin.a.s. bu dax ı çıkarmak zor oluyor diye duymuştum. yıkayınca kolay çıkıyor mu?

Teşekkür ederim canım iyiyim şimdilik çok şükür. Dax şampuanla yıkayınca gayet kolay çıkıyor. En fazla iki şampuan yeterli oluyor ancak diğer yağlar biraz daha uğraştırıyor. Ama yıkadıktan sonra saç kremi sürerek fazla yıkamanın getirdiği sorunu halledebilirsin. Ben haftada bir yapmayı düşünüyorum bakalım sonuç ne olacak.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

saçlarım kuru kemoterapiden önce kalın telliydi şimdi ince telli oldu kıvırcık ve uzun...Bu hafta sonu yeni bir şey denedim ve gerçekten saçımı ipeksi yaptı...Dökülme üzerine etkisi var mı bilemiyorum ama denemekte fayda var sizinle paylaşayım dedim.

Dipler için : Hint yağı, yılan yağı, defne yağı, zeytin yağı , bepanten ampul, evigen ampul
uçlara: dax marka saç bakım yağı beyaz kutuda katı krem kıvamında 19 ytl idi...

1 saat beklettim. Yumuşak oldu valla kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile5 laelaelaelaelae:eek:
bundan sonraki yaşantında sana saglıklı günler dilerim sen ciddi bir saglık sorunu geçirdigin için köklü,kalıcı ve kısa süren bir çözüm olarak;saç mezoterapisi yaptırabilirsin dogal yaglarla yapılan kürler daha uzun vadede sonuç veriyor

çok teşekkürler aslında saçlarım gür ve dökülme yok...sadece telleri inceldi ve daha kıvırcık oldu ve şimdi de omuzlarıma kadar uzun...Benim amacım daha çok kurumayı önlemeye yönelik saçlarım çabuk kuruyor aslında şampuan ve saç kremi öneriniz varsa değerlendirebilirim zira pantene kullanıyorum iyi de geliyor ama sağlıklı olduğundan emin değilim..kaydirigubbakcemile2

X