Rüya Yorumları rüyamı yorumlarmısınız ??

deymezsin

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
427
13
kızlar rüyamda kırmızı parlak kumaştan kocaman bir çanta gördüm iç kısmı 3/4 bölmeydi ve bir bölmeyi açıyorum içinde 7yada8 tane kol saati vardı ve hepsinin kordonu kırmızı kimisinin kenarı taşlı parlak kimisi sadeydi ve bu çantayı anneme gösterirken koluma taktım yine aynı lkumaştan kırmızı bir hırka tarzı mont vardı üstümde ne anlama geliyor olabilir arkadaşlar bilenler varsa yorumlayabilirmi... şimdiden teşekkürler

hayrolsun arkadaşım..
nerede okudum hatırlamıyorum aklıma geldi size de aktarayım dedim aklıma geleni
kadının biri sürekli kâbus görüyormuş , böyle nefes nefese uyanıyor geceleri ter içerisinde
salıncakta sallandığını görüyor kâbusunda
her sallandığında önünde kocaman bir yılan beliriyor , salıncak ileri geldikçe yılan kocaman oluyor
ama günlerce böyle,
kadının sürekli gittiği terapi aldığı uzman var hipnoterapist
anlatıyor kadın rüyasını, uzman tabi kadının geçmişini de bildiği için çarçabuk başlıyor yorumlamaya
bayan küçük yaşlarda iken tecavüze maruz kalmış, ve onun etkisinden kurtulmak için zaten gidiyormuş terapiste
rüyanızda gördüğünüz salıncak penisin hareket halindeliğini sembolize ediyor
yılan da penisini kendinisi
tecavüzden etkilenmenizin rüyadaki resmi bu.. bilinçaltınız sizi bu şekilde uyarıyor diyor bilir kişi..
tabi gerçekten mi bilmiştir bilmemiştir bilemem.. okuduğum bu benim..
çıkardığımda; rüyada gördüğümüz nesneler gerçek hayatta sembolize ettiğimiz şeyler ile çok ilintili
sizin mesela; çanta .. bölme .. kol saati ..bunlar sizin için neyi imgeliyorsa oradan düşünmek lazım gibi
amatörce olur belki ama olsun

teşekkür ederim arkadaşım bende bir anlam veremedim sürekli kırmızı bişeyler görüyorum rüyalarımda vardır bir hikmeti herhalde seninde ellerine sağık cvp verdiğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…