Rüya Yorumları rüyamı yorumlarmısınız?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar rüyamda gazeteci murat bardakçıyı gördüm konuştuk sarıldım öptüm onu ne anlama gelir sizce?dalga geçmeden yorumlarınızı beklıyorum.kaydirigubbakcemile5

Ünlü birini görmek statütün yükselmesi,planladığın şeylerin gerçekleşeceği anlamına gelir cnm.

canım her rüyada anlam aramak yanlış. bende önceden her gördüğüm rüyada yorum arardım ama gerçekten bir yerde hafızanda kalmıştır senin bile hatırlamıcağn birşeydir inan. öyle garip ki her yerden bir şeyler kalıyo aklında sonra hepsi bir araya gelip saçma sapan bir rüya oluyorkaydirigubbakcemile3 bende çok ünlü gördüm rüyamda . onlara inanma. çıkıcak rüyaları hissedebiliyosun zaten. yani sana işaret veren rüyaları anlayabilirsin canım. o diğerlerini ciddiye alma. alakasız olanları yaniyerimseniben

ıçerik sebebi ile ilgili bölüme taşınmıştır konu. Bilginize...

evet canım katılıyorum bende her gördüğüm rüyada bişiler arardım ama artık işaret gibi görülenleri ve mantıklı olanları yorumluyorum

arkadaşlar rüyamda gazeteci murat bardakçıyı gördüm konuştuk sarıldım öptüm onu ne anlama gelir sizce?dalga geçmeden yorumlarınızı beklıyorum.kaydirigubbakcemile5

canım ne görürsen gör her zaman hayır olsun de hayırsız rüyalar bile hayra dönüşürmüş ohaoldumsmile

kizlar bu ruyami yorumlarmisiniz cok merak ettim pes pese gördum en az 4,5 kez gördum bu ruyayi...
Anlatayim ruyamda asansörun icinde kalmisim, cikamiyorum asansörun icinde gidecegim kat 5 katmis, ama asansörun dugmesine basinca 250 kata cikiyorum ve o sira cok korkuyorum:1no2: bu ruya hep böyle devam etti.. en son gördugum ruyada bi arkadasimla birlikte maruz kaliyorum asansörde bunun anlami nedir? yorumlarsaniz cok mutlu oluruma.s.

canım sen bu rüyayı neden peş peşe gördün anlatıym: senin hedeflerin o kadar yüksekki ama bunu cesaret edip bir türlü başaramıyorsun,kendine bir konuda pek fazla güvenemiyormusun? kesinlikle buna yoğun olduğundan eminim ve onun için çok görmüşsün rüyayı.sen hedefine ulaşırsın ancak zorluklarla belkide. yani sonradan çıkamıyomusun içinden? hemen kötüye yorumlamayalım çünkü dediğim gibi orada kalman senin şu anda çaresizce birşey düşünmen ve buna sıkılman anlamına gelir. senin ruh halin rüyaya yansımış yani.

canim öncelikle cok tsk ederim yorumladigin icinopuyorumnanaktan
evt, gercektten de cok dogru hedeflerim o kadar buyuk ki birturlu cesaret edip basaramiyorum:1no2: kendime guvenim tam deyil, guvenimi kaybettim bazi nedenlerden dolayisenağlama herseyi cok kafaya takar oldum bu gunlerde ne istedigimi bile bilmiyorum...
Allahim buyuk insallah hedeflerimi simdi de olmassa ilerde yapacam ne zaman guvenim tam o zamanboshayallersmile
neyse canim tekrar sagola.s.

ne demek canım rica ederim.bol bol dua et ve güçlenmeye bak.bu senin elinde canım.umarım en kısa zamanda özgüvenin kendine gelir.kendine iyi bak:1hug:

Rüyada asansörle bir yere çıktığını görmek, iş sahasında yükselmeye ve bütün engelleri aşmaya işarettir

ne demek canım rica ederim.bol bol dua et ve güçlenmeye bak.bu senin elinde canım.umarım en kısa zamanda özgüvenin kendine gelir.kendine iyi bak:1hug:

cok tatlisin canim yaaopuyorumnanaktan

insallah, canim hep dua ediyorum zaten insallah Allahim duyar dualarimi...
¨tek isteyim bi is bulupta calismak annemi krallar icinde yasatmak istiyorum...
Burdan anlasiliyor zaten anneme ne kadar cok duskun oldugum:Saruboceq:

iyi niyetli olduğun burdan belli canım.dünyada en çok annesine değer veren,annesinin hayır duasını alan her zaman en iyi insandır.bunu düşünmen ne kadar güzel birşeyopuyorumnanaktan
tebrik ediyorum seni canım.inşallah herşey istediğin gibi olur:Saruboceq:

evt, canim seninde dedigin gibi iyi niyetliyimdir annemi herseyden cok seviyorum bu yasima geldim ailemi hic uzmus deyilim...
Allah onlari basimdan eksik etmesin, onlar olmazssa ben ne yaparim, hayat gercektten cok zor heleki, bazi insanlari anlamak o kadar zor ki....
Saol, canim ya utandiyorsun beni gercektten....opuyorumnanaktan
Dilerimki Allahim herkese hayirli evlatlar verir...:Saruboceq:
Hayirsiz evlat verecekse, hic vermesin gercektten cunku o anne icin katlanmaz bi aci olur...

kendine iyi bak canim tekrar görusmek dilegiyle.....opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…