Rüya Yorumları Rüyamı yorumlarmısınız...

cimcime eses

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
12.770
121
Kızlar belki saçma bulacaksınız ama ben yinede içimi dökcem...
Geçenlerde abdestliydim ve yatarken içimden rüyamda kısmetimi görmeyi diledim. Net hatırladığım yerler; Ben mutfakta bulaşık yıkıyorum, annemde içeriden beni çağırıyor gel nişan yüzüklerini takıcaz diye (ama farklı bir ev) gidiyorum ve esmer uzun boylu biriyle bana yüzük takılıyor, nişanlandığım kişinin yüzünü net görmedim ama yandan çok ii hatırlıyorum ve yüzüklerimiz takıldı... Daha sonra bi kaç elbise ve kumaş görüyorum başında da bir kadın var. Annem kadına diyorki Esra'yada bu elbiselerden dik ve bide dua ediyor. Allah'ım sonbahara kadar inşallah Esra'yı veririz diyor... Sizce ne olabilir?? Nasıl yorumlamalıyım??

bence sonbahara kadar kısmetin karşına çıkacak.
rüyanda kısmetini görmeyi dilemişsin görmüşsün de..
dualar falan çok hayırlı rüyada ya.. rüyanda çok güzel abdestliyken,Allahtan kısmetini dileyip yatınca dualar görmen falan..

Kızlar belki saçma bulacaksınız ama ben yinede içimi dökcem...
Geçenlerde abdestliydim ve yatarken içimden rüyamda kısmetimi görmeyi diledim. Net hatırladığım yerler; Ben mutfakta bulaşık yıkıyorum, annemde içeriden beni çağırıyor gel nişan yüzüklerini takıcaz diye (ama farklı bir ev) gidiyorum ve esmer uzun boylu biriyle bana yüzük takılıyor, nişanlandığım kişinin yüzünü net görmedim ama yandan çok ii hatırlıyorum ve yüzüklerimiz takıldı... Daha sonra bi kaç elbise ve kumaş görüyorum başında da bir kadın var. Annem kadına diyorki Esra'yada bu elbiselerden dik ve bide dua ediyor. Allah'ım sonbahara kadar inşallah Esra'yı veririz diyor... Sizce ne olabilir?? Nasıl yorumlamalıyım??

Evin mutfağında kendisini gören bir insan, bekarsa kısa süre sonra evlenecek anlamındadır.Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.Rüyada kumaş görmek, derde düşüleceğini işaret eder.Dua eden ve kendisine dua edilen kimse hayır ve berekete kavuşacak demektir.

Rüyam gerçek çıktı :))
Gerçektende 13 kasımda nişanlımla tanıştım, böyle bir konu açtığımı hatırlamıyordum görünce şaşırdım doğrusu :))
İnşallah mutlu bir evliliğe adım olur...

X